Tork Z Katlı Havlu Advanced 180 Yaprak x 21 Paket


1.562,95 TL

• Çift katlıdır. • Yaprak ebatları; 25,5 cm x 21,2 cm’dir. • 1 pakette 180 yaprak mevcuttur. • Kolide 21 paket, toplamda 3780 yaprak bulunmaktadır. • 100200, 100201, 100202 ve 100203 kodlu Tork z katlı havlu dispenserleri ile uyumludur.


Tork Express Z Katlı Havlu Advanced 180 Yaprak x 21 Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Tork express z katlı havlu advanced 180 yaprak x 21 paket içeriğinde bulunan ürünler ile kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Her bir paket havlu kâğıt 180 yaprak içerir.


Temizlik hassasiyetimizi devam ettirmemiz gereken bütün zamanlarda en büyük yardımcı ve kurtarıcılarımızdan biri haline gelen z katlı havlu ve çeşitleri, markanın üst düzey kalite prosedürü ile sizlerin hizmetinizdedir.


Sensörlü hava dispenseri içerisinde kullanmayı tercih edebileceğiniz bu hijyenik kaygılarınızı en üst düzeyde alır. Z katlı peçete, güvenli bir şekilde kullanım sağlar.


Temizlik malzemelerinin yoğun şekilde kullanıldığı özellikle de iş yerlerinden alışveriş merkezlerine kadar olan her alanda tercih edebileceğiniz bir üründür. Z katlı havlu hem ekonomik hem de insan sağlığına zarar vermeyen yapısının yanı sıra kaliteli üretim prosedürü sayesinde maksimum verimi almanızı sağlar.


İçten çekmeli şekilde dizayn edilen ürün gündelik yaşam, kafe, restoran, yemekhane, iş yeri ayırt etmeksizin sizinle beraber olabilecek özellikleri taşır. Yumuşak ve tam bir temizlik hissi yaratarak en büyük yardımcınız olmaya aday görünür. Yumuşak dokusu cildi rahatsız etmez ve tahrişe sebep olmadan temizlik ve kurulama olanağı sağlar.


Yüksek emiş gücü ile öne çıkan ürün aklınıza gelebilecek neredeyse bütün yüzeylerde tam kurulama sağlamaktadır. Üstelik bunu yaparken eriyip yok olur. Tork express z katlı havlu advanced 180 yaprak dağılma yapmaz ve kolay kolay parçalara ayrılmaz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir