Tork Xpressnap Dispenser Peçete Premium 200 Yaprak x 40 Paket


2.139,56 TL

• Çift katlıdır. • Yaprak ebatları 21,6 cm x 16,5 cm’dir. • Pakette 200 yaprak bulunur. • Kolide 40 paket, toplamda 8000 adet yaprak içerir. •100172 ve 100171 kodlu Tork Xpressnap peçete dispenserleri ile uyumludur.


Tork Xpressnap Dispenser Peçete Premium 200 Yaprak x 40 Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Tork xpressnap dispenser peçete premium 200 yaprak * 40 paket, koli içerisinde 40 paket bulunan ve her bir pakette 200 adet yaprak içeren bir üründür. Özellikle self servis şeklinde çalışan restoranların tercih ettiği ürünlerin başında gelir. Ayrıca ofislerde çalışma masaları ve evler için de oldukça kullanışlı peçete çeşitleri arasında bulunmaktadır.


Her bir peçete yaprağı 2 katlıdır. Yüksek emiciliği sayesinde kâğıt tüketimini yüzde yirmi beşlere varan oranda azaltmaktadır. Ekstra yumuşak yapısı ile cildi tahriş etmez. Kâğıt peçete ekstra emici yapısı ile de temizliği ve sıvı emilimini üst düzeyde tutar. Sağladığı pratik kullanım imkânı ile kalitesi sayesinde ideal bir tercih olarak görülmektedir.


Ürün saf kâğıt hamuru kullanılarak üretilmiştir. Materyal olarak kullanılan saf selüloz lifleri ile markanın oluşturduğu kaliteyi mendil üzerinde hissetmek mümkündür. Dispenser peçete şeklinde tasarlanan yapısı ile dispenserler içerisinde el değmeden ve dış etkenlere maruz kalmadan korunur. Ürün,  tüketici istekleri doğrultusunda üretilen bir yapı olan dispenser peçetelik ile uyumludur.


Ağaçların kimyasal ve/veya mekanik işlemlerden geçirilmesi ile selüloz lifler ayrıştırılmakta ve odun özü kullanımı ile artıklarından arındırılmaktadır. Beyazlatma işlemi, parlak görünümünü kazanması için tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu işlemle gerekli saflık standartları da sağlanmaktadır. Gıda güvenliği konusunda da bu işlem önemlidir. Beyazlatma işlemi için kalite standartlarına göre pek çok farklı yöntem tercih edilebilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir