Tork Dispenser Peçete 120 Yaprak x 36 Paket


1.396,81 TL

• Pakette 120 yaprak bulunur.  • Kolide 36 paket, toplamda 4320 adet yaprak içerir.  • 100174 kodlu dispenser ile uyumludur.


Tork Xpressnap Fit Dispenser Peçete 120 Yaprak x 36 Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Tork xpressmap fit dispenser peçete 120 yaprak * 36 paket EU Ecolabel sertifikasına sahiptir. ISEGA yani gıdaya temaslılık bakımından uygunluğu ispatlanmıştır. Ürün, gözleri üzerine çeken Tork markasının ideal peçete çeşitleri ürünlerinden birisidir. Dispenser peçete formunda tasarlanan peçete; ofis, tezgâh, iş yeri, kişisel masa vb. bütün mekanlarda şık bir şekilde işlerinizi kolaylaştıran bir yardımcı olarak tasarlanmıştır.


İsteğinize bağlı olarak iş yerlerinizde ya da evlerinizde, kısaca istediğiniz bütün mekanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Peçetelik içerisine yerleştirmeniz için dizayn edilmiştir. Peçetelikten alınırken her defasında tek bir peçete size gelir ve bu sayede gereksiz kullanımların önüne geçilir. Gereksiz sarfiyatları önler. Bunun yanı sıra hijyenik kullanım imkânı sunar.


Ambalaj içerisinde 36 paket kağıt peçete bulunur. Her pakette 120 yapraklık dispenser peçete bulunmaktadır. Bu miktar tahmin ettiğinizden de uzun süre size ve kullanılan alanda bulunan kişilere yetecektir.


Yumuşak dokusu ile hoş mendil hissiyatını sağlayan ürün, her sektör için üretim yapan Tork markasının güncel ürünlerindendir. Tekrar dolum bakımından oldukça kullanışlıdır. Peçeteden olduğu kadar zamandan da tasarruf sağlar. Kapalı dispenserler içinde bütün dış etkilerden korunarak hijyeninize önem verilmektedir. Böylece sizler de zamanınızı ve enerjinizi işinize, misafirlerinize veya kendinize ayırabilirsiniz. Gıdaya temasının uygunluğu ispatlanmış olan markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sağlığa zararı yoktur. Yapısının sağlamlığı sayesinde dağılmadan ve parçalanmadan işlerinizi kolaylaştırır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir