Tork Z Katlı Havlu Premıum 150 Yaprak x 21 Paket


1.587,02 TL

Tek katlıdır. 1 pakette 150 yaprak mevcuttur. Kolide içinde 21 paket 150'li z katlı havlu bulunmaktadır. 100200, 100201, 100202 ve 100203 kodlu Tork Z katlı havlu dispenserleri ile uyumludur.


Tork Express Z Katlı Havlu Premıum 150 Yaprak x 21 Paket Bizsizeyeteriz.com'da

Tork express katlı havlu premium 150 yaprak x 21 paket pek çok farklı restoran ve işletmelerin vazgeçilmez tercihleri arasında yerini almıştır. Artık elimiz ayağımız haline gelen havlu kâğıt sektöründe kalitesiyle ön plana çıkmakta ve kullanıcılarını yüksek düzeyde memnun etmektedir.


Pamuk hissiyatı veren yumuşak yapısı teninizi tahriş etmez. Oldukça güçlü bir emiş özelliğine sahiptir ve Z katlı havlu seçimi söz konusu olduğunda büyük rağbet görmektedir. Yüksek insan yoğunluğuna sahip olan restoran ve işletmeler gibi pek çok farklı alanda ve kurum, kuruluş içerisinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Restoran, kafeler ve yemek şirketleri, kişisel veya ortak kullanılan yoğun kullanımlı ofisler, kurumlar ve iş merkezleri, fabrikalar ve hatta temizlik firmaları; hastane eczane gibi bütün sağlık kuruluşları; okullar, dershaneler gibi eğitim kurumları ve konaklama imkanı sunan oteller gibi daha pek çok farklı alanda ve amaçta kullanıma uygundur.


Ayrıca, ağırlayacağınız ve ziyaret için gelen misafirleriniz ve müşterileriniz üzerinde de kaliteli bir izlenim bırakmanızı sağlar. Kaliteli izlenim oldukça önemlidir. Kalite konusunda da kendini ispatlamış ve kalitesinden ödün vermeyen firmanın z katlı peçete ürünü en gözde tercihiniz olmaya aday. Havlu dispenseri ile hijyenik kullanımı sağlayabilirsiniz.


Cilt dostu, besin ve cilt yönünden zararlı kimyasallar içermeyen ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilir, kaliteli kullanım olanağından faydalanabilirsiniz. Rakiplerini geride bırakan kalitesiyle yüksek verim alarak tasarruf planınız için en doğru seçimlerden birini yapabilirsiniz. Ayrıca diğer kağıt havlu, sensörlü havlu dispenseri, masaüstü dispenserler gibi ürünlere de göz atabilirsiniz. 


  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir