Tork Tezgahüstü Peçetelik 400'lü N4


2.214,50 TL

• Siyah renklidir. • 400 yaprak kapasitelidir. • Ürün ebatları 14,5 cm x 19,1 cm x 30,7 cm’dir. • Signature Line Tasarım ailesindedir.


Tork Tezgahüstü Peçetelik 400'lü N4 Bizsizeyeteriz.com'da

Tork tezgahüstü peçetelik 400’lü N4, Tork markasının üstün kalite özellikleri ile üretilen  bir üründür. Ayrıca sağlam ve şık olduğu kadar sizin tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamakta olan bir üründür.


Dispenser
peçete kullanım imkânı veren diğer türlerle karşılaştırıldığı zaman da  her kullanıcı için tasarruf yapma şansını da vermektedir. Her seferinde bir adet peçete verir. Böylece kişilerin fazla kullanmasının önüne geçer. Tek bir peçetelik 400 adet peçete kapasitesine sahiptir.


Tezgâh üstü kullanım için tasarımı düşünülen ürünü hem ofisleriniz için hem şirket yemekhanelerinizde masa üzeri için hem de eviniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özel amaçlarla üretilen ürün sağladığı oldukça fazla peçete kullanımı tasarrufunun yanı sıra alandan da tasarruf edilmesinde katkılıdır.


Masa ve tezgâh üstü peçetelik olarak temizlik için yardımcı görevini üstlenir. Ancak istediğiniz zaman duvara monteli olarak da kullanabilirsiniz. Bakım ve işçilik bakımından maliyeti yoktur. Üretiminde dayanıklı ürünlerin kullanıldığı tezgâh üstü peçetelik, içerisine yerleştirdiğiniz mendilin korunmasında da sizlere yardımcıdır.


Z kat peçetelik,
  şık görünümü ile ortamın havasını değiştirir. Kullanışlı olması ile de ön plana çıkar. Pratik bir şekilde kullanılır ve doldurulabilir. Tork markası, kalite açısından ve üretim sınırları konusunda kendini kanıtlamış olan bir markadır. Marka, sizler için özenle bu ürününü üretmiştir. Size düşen de amacınıza uygun olarak ürünü seçmek ve kullanmaya başlamaktır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir