Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Large


110,78 TL

• Gıda kullanımına uygundur. • Tek kullanımlıktır. • Pudrasızdır. • Large bedendir. • Standart beyaz renktedir.  • Koli içi 20 pakettir.


Haspet Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz Large Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Haspet muayene eldiveni pudrasız large pratik bir kullanım sunan bu eldiven, hastane gibi ortamlarda sizlere hız kazandırır. Eldivenin iç kısmında pudra yoktur. Bu durum ellerinizin gereksiz şekilde yapış yapış olmasını engeller. Bu muayene eldiveni yüksek gerilme dayanımına sahiptir. Bu nedenle eldiveni farklı el yapılarına sahip olan her insan güvenle kullanabilmektedir. İşlevsel mekanik özellikteki bu ameliyat eldiveni sayesinde sızdırmazlık özelliğine sahip olabilirsiniz. Eldiven kullandığınız elinizin su ya da başka herhangi bir sıvı ile teması sonucu sızdırma olmamakta ve elinize herhangi bir sıvı bulaşmamaktadır. Aşınma direnci ile ön plana çıkan bu ürün, delinmelere karşı yüksek bir direnç göstermektedir.


Pudrasız eldiven 
hem hastanelerde hem iş yerlerinde hem de evlerde güvenle kullanılabilmektedir. Güçlü bir koruma sağlayan bu ürün, kimyasal direnç kazandırmaktadır. Sürtünme kuvvetine karşı direnci düşük olan ürünün son derece esnek olduğu bilinmektedir. Esnek yapısı, el içerisinde kolayca girmesini sağlamaktadır. paket halinde satılan bu ürünün rafta bekleme ömrü yüksektir. Bu nedenle ürünü satın alarak uzun yıllar rafınızda bekletebilirsiniz. Pudrasız eldiven seçeneği de olan ürünün fonksiyonel olduğu bilinmektedir. Ürünü hijyen sağlamak istediğiniz hemen her ortamda kullanabilirsiniz. Temizlik yapar iken kimyasalların elinize bulaşmaması için ya da yemek yapar iken hijyen kurallarına uymak için pudrasız olan eldiveni tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir