Mikrofilament Cam Bezi Mavi


18,38 TL

Mobilya, cam, ayna, fayans ve çelik yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Nemli ve kuru olarak kullanılabilir. Hav bırakmaz. Mavi renklidir.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

Mikrofilament Cam Bezi Mavi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Mikrofilament Cam Bezi Mavi ihtiyaç duyulan hemen hemen her ortamda kullanıma uygun şekilde tasarlanıp üretilmiş bir temizlik bezidir. Her alanda rahat kullanım düşüncesiyle üretilen temizlik ürünü, mavi rengi ve yumuşak dokusu ile görünüm konusunda da kullanıcıları memnun etmektedir. Kullanıcıların bütün beklentilerini karşıladığı için çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.  Oldukça dayanıklı olan yapısı sayesinde diğer sıradan temizlik bezleri gibi kolayca kopmaz ve yıpranmaz. Mükemmel bir temizlik bezi görevi görmektedir. Aynı zamanda cam bezi olarak adlandırılarak üretilmiş olmasına rağmen diğer pek çok temizlik bezlerinin yerine her türlü alanda kullanıma uygundur.


Mikrofilament bez; evlerden iş yerlerine, ofislerden otellere her türlü kurum kuruluş sektör ve kişisel alanların tümünde tercih edilmektedir. 30 ile 60 santigrat derece aralığında sıcaklıkta yıkanması uygundur. Tekrar tekrar kullanıma uygundur ve yıkanması kolaydır.


Binlerce mikron iplikten oluşan yapısı içine tozu kiri ve sıvıları emerek hijyenik ve sağlam bir temizlik sağlar. Mikro kanalcıkları sayesinde kendi ağırlığının 5 kat fazlasına dek sıvı emişi sağlar. Hızlı ve pratik bir temizlik ürünüdür. Bu sayede zamanınızı çalmaz. Her yüzeyde kullanılabilir olması avantajlı yanlarından biridir. Özel teknoloji ile üretilen bezin kaliteli yapısı uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak sağlar.


Temizlenen yüzeylerde dalga izleri, çizilme, buğu görünümü vb. durumlara neden olmaz. Üretimi sırasında zararlı kimyasallar kullanılmadığı için cilt ve çevre dostu bir ürün olarak bilinir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir