Wc Kağıtlık İçten Çekmeli Paslanmaz - 7304


601,78 TL

Paslanmaz çelik Ölçüsü Dış Çapı 20 cm - Derinlik 13 cm


Wc Kağıtlık İçten Çekmeli Paslanmaz - 7304 Bizsizeyeteriz.com'da

Wc kâğıtlık içten çekmeli paslanmaz çelikten üretilen diğer adıyla dispenserler uzun ömürlülerdir. Kâğıtlık aparatının pek çok seçeneği bulunmaktadır. Bunlar ise; Jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri, katlamalı tuvalet kâğıdı dispenseri, tek çek tuvalet kâğıdı dispenseri, içten çekmeli tuvalet kâğıdı dispenseri ve rulo tuvalet kâğıdı dispenserdir. Bunlar farklı boyutlardadır.


Jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri en büyük dispenserlerdendir. Sıklıkla kalabalık ortamlarda tercih edilir. Rulo tuvalet kâğıdı dispenseri ise orta ziyaretçisi bulunan işletmelerde ya da ev tuvaletlerinde tercih edilmektedir. Tuvalet kağıtlığı; daire, kare ya da dikdörtgen olarak tasarlanıp üretilmektedir. Lavabonuza uygun birçok alternatifte wc dispenseri bulmanız mümkündür. Wc kâğıtlık; tuvalet kâğıtlarını içerisine rahatlıkla koyabileceğimiz ve basit bir şekilde içinden çekip koparabileceğimiz bir aparattır. 


Dispenseri ucundan sarkan tuvalet kâğıdı yaprağı çekilerek kullanılmaktadır. Genel olarak şık ve modern tasarımlara sahiptir. Fren sistemi, kilit sistemi ve yedek sistemi sayesinde ise kullanımı oldukça basittir. Fakat tuvalet kâğıdı dispenseri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli şeylerden birisi ürünü nerede kullanacak olduğunuzdur. Eğer eviniz için satın alacaksanız banyonuzda bulunan eşyalara uyum sağlamasına dikkat ediniz. Örneğin duş perdesi, çöp kovası ya da banyo duvarlarında kullandığınız renk seçeneğinde tuvalet kâğıdı aparatı satın alabilirsiniz.


Alışveriş merkezi, hotel, hastane ya da sinema salonu gibi alanlarda kullanmak için alacaksanız içerisindeki rulonun bitip, bitmediğini anlamanız ve müşterinizi tuvalet kâğıtsız bırakmamak için şeffaf ve plastik dispenser tercih edebilirsiniz. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir