Viomax Bulaşık Eldiveni Large


19,20 TL
• Large beden • Doğal latekstir • Pamuklu iç yüzeydir.

Viomax Bulaşık Eldiveni Large Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Viomax bulaşık eldiveni large boyutunda üretilir. Bulaşık eldiveni olarak uzun süreli kullanım imkanı sunan Viomax ürünü her el ölçüsüne özel olarak farklı alternatifleri ile üretilmiştir. Viomax markasının bu eldiven türü bulaşık deterjanı ile bulaşıklar yıkandığı sırada kullanılmalıdır. Bunun sebebi ise bulaşık deterjanının kimyasal içermesi ve uzun vadede ellere zarar vermesidir. Benzer bir durum uzun süre suya maruz kalan eller için de geçerlidir. Uzun süre suya maruz kalan ellerde buruşma gibi pek çok olumsuz etki görmek mümkündür. Bunları önlemek ise su geçirmeyen bulaşık eldiveni ile artık oldukça kolaydır.


Viomax bulaşık eldiveni kullanarak ellerin uzun süre daha sağlıklı ve iyi bir görüntüye sahip olması mümkündür. Benzer bir durum bulaşık makinesi için tablet kullanımı için de geçerlidir. Bulaşık makineleri hazırlanırken yine bulaşıklar temizlendiği gibi bulaşık tabletinin de yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu esnada elde eldivenin olması el sağlığı için önem arz etmektedirler. Makine tablet kullanımı esnasında da benzer bir durum görülmektedir ve bu nedenle eldiven kullanımı el sağlığı açısından önemli bir husus olarak görülmektedir.


 Lateks kaplama olan large bulaşık eldiveni ürün ekstra dayanıklılığa sahiptir. Ürünün içerisi ise pamukludur ve kaygan bir tasarımı bulunmamaktadır. Aynı zamanda ürünün içi kaygan değildir bu nedenle elleri düzgün bir biçimde kullanma imkanı sunmaktadır. Bulaşık önlüğü de bulaşık eldiveni ile bir arada kullanımı tercih edilen bir üründür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir