Vileda Yeşil Sünger Oluklu


14,49 TL

Bir paketin içinde 8 adet sünger bulunur. Oluklu yapısı ile kolay kullanım imkanı sağlar. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 8
Sepete Ekle Sepete Git

Vileda Yeşil Sünger Oluklu Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vileda Yeşil Sünger Oluklu uzun yıllardır temizlik süreçlerinde hayatımızda olmasıyla birlikte sürekli kendini yenilemekten vazgeçmeyen Vileda markasının ürünlerinden biri. İki farklı yüzeye sahip olan bu ürünün yeşil yüzeyi yani keçeli gibi görünen mikro fiber yapılı olan kısmı sayesinde zorlu ve kurumuş lekeler temizlenebilmektedir. Bütün kirleri yüzeyden kolayca temizlemenizi sağlar. Uzun uzun ovalamanıza gerek kalmadan hijyenik temizlik sunar. Öteki tarafında yer alan sarı yüzey ise çizilmeye elverişli görünen hassas yapılı yüzeyler, bardaklar, cam tezgâh yapılar ve bulaşıklar gibi mutfak eşyalarını çizmeden kolay bir şekilde temizler.


Yalnızca bulaşık süngeri olarak değil aynı zamanda mermer, metal, alüminyum, bakır vb. yüzeylerde de net bir temizleyici ve parlatıcı etkisi vardır. Her türlü yapı üzerinde temizlik ve silme amacıyla gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Üretiminde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır. Aynı zamanda çevre için tehlike oluşturan ve doğal yaşama zarar veren atıkların önlenmesi politikaları göz önünde bulundurularak zararlı madde içermeden amacına uygun hizmet sağlayan bir üretim prosesinden çıkmaktadır. 
Gözle görebileceğiniz oluklu yapısı sayesinde diğer ürünlere göre kıyaslandığında iki kat kalın yapıya sahip olduğu fark edilmektedir. Bu tasarımı sayesinde ellerinizin ve tırnaklarınızın zarar görmemesini sağlar. Bütün bu olumlu özelliklerinin yanı sıra bulaşık işlerinde ve temizlikte hızınızı arttırarak bu işler için harcadığınız zamanı azaltmanıza yardımcı olur. Bu sayede siz de kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir