Vileda Cam Bezi 2'li


74,88 TL

%30 mikrofiber içerir. Tüm cam yüzeylerde kullanılır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 2
Sepete Ekle Sepete Git

Vileda Cam Bezi 2'li Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vileda Cam Bezi ofislerde, evlerde, kişisel ya da ortak kullanım alanı olan her alanda temizlik konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri olmak için üretilmiştir. Mükemmel emicilik özellikleriyle üretilen ürün fazladan bir kurulama ürününe ihtiyaç duymadan bütün temizleme ve yüzey parlatma işlerini gerçekleştirmektedir. İz bırakmadan ideal ve hijyenik bir temizlik sağlar. Hızlı ve pratik kullanım olanağı sunması sayesinde cam bezi zamanınızı temizlik için fazladan harcamanıza neden olmaz. Rahat tutuş konforuna sahiptir. Bunun yanı sıra sıvıları hızla emer. Temizlik yapılan alanlarda kolay kullanım olanağı sunarak konforlu bir temizlik kapısı açar kullanıcılarına. Diğer cam bezlerine göre çok daha yüksek bir emiciliğe sahiptir ve aynı ölçüde tozlanmaya neden olmama özelliği de mevcuttur. Tozu yüzeyden alıp içine hapseder.


Vileda markasının bu temizlik bezi, farklı temizlik ürünleri ile yapılan tezgâh ya da ankastre temizliği gibi yüzeylerin hassas olduğu ve çizilmeye karşı dayanıksız olduğu alanlarda da kullanım imkanı vermektedir.


Marka, uzun yıllardır kendisini kanıtlamıştır. Sektörde hijyenik çözümler sunmasıyla ünlenen vileda markasının ürünleri; her ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktadır. Ayrıca markanın sahip olduğu üstün kalite standartları sayesinde cildinize, sağlığınıza ve çevrenize zarar vermeyen temizlik ürünleri kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Ürünler çevre ve insan sağlığı konusunda zararsız oldukları kadar kalite konusunda da beklentilerin üstünde bir hizmet sunmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir