Vileda Bezzy Sarı Temizlik Bezi


13,92 TL

İçeriği sayesinde kolayca kurur. Hassas yüzeylere zarar vermez. Dayanıklı yapısı ile yıkama yaparak tekrar kullanabilirsiniz. Paket içerisinde 10 adet sarı bez bulunur. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 10
Sepete Ekle Sepete Git

Vileda Bezzy Sarı Temizlik Bezi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vileda Bezzy Sarı Temizlik Bezi temizlik işlerinin yükünü üzerinizden alan en pratik temizlik ürünlerinden biri olma özelliği taşımakta. Kolay kolay deforme olmayan, uzun süreler ve uzun işlemler için rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürün, yılların markası vileda tarafından sizin için üretiliyor. Üstelik üretiminde kullanılan ham maddeler ve üretim standartları tamamen sağlığınızdan yana olacak şekilde seçilerek üretim gerçekleştiriliyor.


Toz bezi
konusunda bütün istekleri sağlayan bir model olan bezzy sarı temizlik bezi derinlemesine ve kesin sonuç veren hijyenik bir temizlik sağlıyor kullanıcılarına. Evlerden ofislere, fabrikalardan yemekhanelere her türlü sektörel ve kişisel alanda tercih edebileceğiniz ürün her türlü temizlik ve silme işleminde pratik kullanımı ile size hizmet ediyor. Uzun süreli uğraşlar isteyen temizlik işlemlerini hijyen için tasarlanan bu ürün sayesinde en pratik haliyle ve zaman kaybetmeden gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.


Vileda kalitesiyle sunulan ürün mükemmel bir temizlik performansı sergiliyor. Kuru ya da ıslak halde kullanımı tercih etmek size kalıyor. Yüksek emiş gücü sayesinde iz bırakmıyor ve ıslaklığı kolayca emiyor. Kullanımın ardından durulamak yeterli geliyor. Kolaylıkla temizlik yapmanızı sağlayan ürün, kullanıldıktan sonra kolayca yıkanarak yeniden kullanılabilir forma dönüyor. Kaliteli yapısı sayesinde yıpranıp parça parça dağılmıyor ve uzun süreli kullanım imkânı sağlıyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir