Vialli Sıvı Sabun Dispanser 500 ml Beyaz


102,83 TL

• Hammadde: ABS+SAN Plastik • Elektriksiz ve pilsiz çalışır. • Renk: Beyaz • Ölçüleri; En: 9 cm Boy:16 cm Pompa Uzunluğu:9 cm


Vialli Sıvı Sabun Dispanser 500 ml Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vialli Sıvı Sabun Dispanser 500 ml Beyaz

Vialli sıvı sabun dispanser 500 ml beyaz çeşitleri temizlik ihtiyacını karşılayan, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Beyaz renk dispanser çeşitleri banyolarda, mutfaklarda, tuvaletlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sıvı sabun dispenseri, ayrıca sadece evlerde değil ofis gibi çok sayıda kişinin aynı anda bulunduğu yerlerde de tercih edilebilir. Modeller kullanışlı tasarımları sayesinde pratik bir şekilde el temizliğini gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Özellikle hastalık dönemlerinde bakterilerin yayılmasını engellemek adına el temizliğine dikkat etmek gerekir. Sıvı sabunluk modelleri mikropları öldürmek için özel olarak tasarlanır. Ergonomik basma yerlerine dokunduğunuz anda sıvı sabun köpük formunda elinize akar. Plastik sabunluk sabunun yere damlamasını engelleyecek özel ağız yapısına sahiptir. Bu nedenle lavabo alanının temiz kalması da sağlanır.


Evlerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde, restoranlarda kısaca hayatın her alanında sıvı sabun aparatı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. El temizliğini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan ürünler ABS plastikler kullanılarak hazırlanır. ABS plastik çeşitleri oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Özellikle darbelere karşı korunaklı olması da dikkat çeken özelliklerinin başında gelir. Uzun yıllar boyunca herhangi bir kırılma, çatlama meydana gelmeden kullanılabilir. Bu sayede etrafa sabun damlama ihtimali de yok edilir. Ürünler plastik hammaddeleri sayesinde hem sağlam hem de hafif olma özelliğine sahiptir. Basmalı sabunluk, hafif oldukları için rahat bir şekilde taşınabilir ve istenilen her noktaya monte edilebilir. Ayrıca tek kişi rahat bir şekilde vidalar yardımıyla montaj işlemini tamamlayabilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir