Vialli Mini Jumbo Wc Dispenseri Beyaz


279,11 TL
• Hammadde: ABS Plastik • Renk: Beyaz • Eni: 24 cm • Derinlik: 13 cm • Boyu: 26 cm

Vialli Mini Jumbo Wc Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Vialli mini jumbo wc dispenseri beyaz dış tasarımı ve dış mekanizmasının dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Ortak alanlardaki tuvaletlerde hijyen çok önemlidir. Özellikle tuvalet kâğıdının yere düşmemesi, ortamdaki bakterilerin üzerine işlememesi ya da başkalarının diğer yapraklarına dokunmaması için wc dispenseri oldukça önemlidir.


Dispenserin etrafı kapalı olmaktadır. Mini Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri içerisine ise tuvalet kâğıdı koyulmaktadır. Bu tuvalet kâğıdı ise içerisinde izole olmaktadır. Ayrıca dispenserlerin rulo tuvalet kâğıdı fren sistemi sayesinde tasarruf sağlanmaktadır. Fren sistemi; tuvalet kâğıdı yapraklarını tekli bir şekilde vermekte ve kişinin gerektiğinden fazla yaprak almasını engellemektedir. Yedek sistem sayesinde ise biten rulonun yerini otomatik olarak yedek tuvalet kâğıdı almaktadır. 


Dispenserler daire, dikdörtgen veya kare şeklinde tasarlanan tuvalet kağıdı aparatı arasında yer alır. Vialli mini jumbo wc dispenseri daha çok büyük işletmelerde, şirketlerde, kafelerde, restoranlarda, sinema salonları ya da hastane gibi mekanların tuvaletlerinde kullanılmaktadır. Ev tuvaletlerinde de kullanılabilmektedir.


Ham maddesi ABS Plastiktir. Kilit sistemi bulunmaktadır. Kilit sistemi sayesinde kolay biçimde ruloyu değiştirebilirsiniz. Ayrıca yüksek kapasite tasarımıyla kolay monte edilmektedir. Daire şeklindedir. Beyaz tuvalet kağıdı dispenseri sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir