Vialli Mini İçten Çekmeli Wc Dispanseri Beyaz


308,48 TL
• Hammadde: ABS Plastik • Renk: Beyaz • Genişlik: 21,5 cm • Derinlik: 15 cm • Yükseklik: 24 cm

Vialli Mini İçten Çekmeli Wc Dispanseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Vialli mini içten çekmeli wc dispenseri beyaz, ev tuvaletlerinde hijyeni sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Evin yanı sıra şirketlerde, kafelerde ya da sinema salonları gibi mekanların tuvaletlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kapalı kutuya benzer bir tasarımı bulunduğundan tuvalet kağıdı aparatı içerisine giren tuvalet kâğıdı tuvalet ortamındaki bakterilerden ve sulardan izole olmaktadır.


Özellikle açık alan tuvaletlerinde çok fazla sayıda insan girip çıktığı için hijyeni sağlamak zor olmaktadır. Ancak dispenserler sayesinde bu kolaylaşmıştır. Vialli mini içten çekmeli wc dispenseri plastikten üretilmiştir. Kırılması zor olan dispenseri oldukça dayanıklı yapılardadır. Kilit mekanizması bulunmaktadır. Kilit mekanizması sayesinde içerisindeki tuvalet kâğıdı herkes tarafından çıkarılmamaktadır. Dispenserlerin içerisine içten çekmeli tuvalet kâğıtları yerleştirilmektedir.


Beyaz tuvalet kağıdı dispenseri
beyaz renk seçeneği birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Kolay montaj edilmektedir. Dayanıklı ve yüksek kapasite tasarımı sayesinde çalınma riski düşüktür. Genişliği 21.5 cm’dir. Yükseklik boyutu ise 24 cm’dir. İç mekanizma derinliği 14 cm’dir. Farklı seçeneklere bağlı bu boyutlarda değişiklik olabilmektedir. Dispenserlerde renk seçenekleri de mevcuttur.


Dispenserler metal ya da plastikten üretilmektedir. Metalden üretilen dispenserler paslanmaz yapıdadır. Daha çok kamuya açık alanların tuvaletlerinde tercih edilir. Plastikten üretilen dispenserler kolayca kırılmamaktadır. Daha çok ev tuvaletlerinde tercih edilmektedir. İçten çekmeli tuvalet dispenseri genellikle, daire, dikdörtgen ya da kare biçiminde tasarlanmaktadır. Tuvaletlerde ise sıklıkla daire dispenser kullanılır. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir