Vialli İçten Çekmeli Wc Dispenseri Beyaz


465,53 TL
• Hammadde: ABS Plastik • Renk: Beyaz • Genişlik: 26 cm • Derinlik: 17 cm • Yükseklik: 30 cm

Vialli İçten Çekmeli Wc Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Vialli içten çekmeli wc dispenseri beyaz, son dönemlerde sıklıkla her ortamdaki tuvaletlerde görmek mümkündür. İş yerinde, evde, sinema salonlarında ya da halka açık alanlardaki tuvaletlerde kullandığımız tuvalet kâğıtları kişisel hijyeni sağlamaktadır. Tuvalet kâğıtlarının ezilmemesi ya da bakterilerden korunması için kullanılan bir aparat bulunmaktadır. Bu aparatlar ise içten çekmeli tuvalet dispenseri aparatıdır. Tuvalet kâğıdı aparatlarının sağı, solu, yukarısı ve aşağısı tamamen kapalıdır. Kapalı kutu tasarımına sahiptir.


Genellikle metal ya da plastikten üretilmektedir. Şekilleri ise kare, daire veya dikdörtgendir. Her türlü banyoya uyum sağlayabilen tasarımlara aitlerdir. Tuvalet kâğıdı dispenserlerinin uç mekanizması bulunmaktadır. Dispenser içerisindeki içten çekmeli tuvalet kâğıdı yaprağının ucu bu uç mekanizmadan sarkmaktadır. Yaprak çekilip kolayca koparılmaktadır. 


Beyaz tuvalet kağıdı dispenseri,
tuvalet kâğıdına bağlı aparatlardır. Tuvalet kâğıdına teğet bir şekilde çalışmaktadırlar. Fren sistemleri sayesinde tuvalet kâğıdı yaprağını tek tek vererek tasarruf sağlamaktadırlar. Kilit sistemleri sayesinde ise herkes açamamaktadır. Parmak izlerini üzerinde tutmadığı için kolay temizlenebilir yapıya sahiptir.


Kalabalık mekanların tuvaletlerinde dispenser kullanılması halinde kişiler uçtan sarkan tuvalet kâğıdı yaprağı haricinde diğer yapraklara dokunamamaktadır. Bu sayede ise cildinizle direkt temas eden tuvalet kâğıdı daha hijyenik olmaktadır. Vialli içten çekmeli tuvalet kâğıdının ham maddesi ABS plastiktir. Kolay montaj edilebilmektedir. Tuvalet kağıdı aparatı yüksekliği 30 cm’dir. Genişlik boyutu ise 26 cm’dir. Farklı boyutlarda alternatifleri de bulunmaktadır. Kolay kullanım ve monte edilebilmektedir. Jumbo tuvalet kâğıdı ve katlamalı tuvalet kâğıdı gibi seçeneklere özel dispenserler üretilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir