Vialli Haznesiz Köpük Dispanseri 1000 ml Beyaz


222,09 TL

• Hammadde: ABS Plastik • Elektriksiz ve pilsiz çalışır. • Renk: Beyaz • Ölçüleri; En:10,5 cm Boy:19,5 cm Pompa Uzunluğu:15 cm


Vialli Haznesiz Köpük Dispanseri 1000 ml Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vialli haznesiz köpük dispanseri 1000 ml beyaz

Vialli haznesiz köpük dispanseri 1000 ml beyaz çeşitleri sıvı sabundan köpük elde etmek için kullanılan, sıklıkla tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Hayatı kolaylaştıran dispanser çeşitleri beyaz renkleriyle hijyenik bir görünüm oluşturur. Bu nedenle evlerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde ya da restoranlarda tercih edilebilir. Halka açık alanlarda elleri bakteri ve mikroplardan arındırmak için köpük dispanserleri kullanılabilir. Köpük formu hem sıvı sabundan tasarruf etmeyi sağlar hem de temizliğin pratik bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Özellikle yoğun bir gün içindeyseniz, tüm işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz gerekiyorsa köpük sabun dispanseri çeşitleri size büyük bir avantaj sağlayabilir. Pratik kullanımlı ürünler hızlı bir şekilde durulanır ve elde sabun kalıntısı bırakmaz.

 

Dayanıklı ürünler kaliteleriyle beraber sağlamlıklarıyla da ön plana çıkar. Ürünleri vidalar yardımıyla duvara monte edebilir ve rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle evde banyonuz darsa ve lavabo üstüne köpük sabunluk koymak istemiyorsanız duvara asılabilen dispanserleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede yerden tasarruf edebilirsiniz. Sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen modeller yere sabun damlamamasını sağlar. Bu sayede sadece elleriniz değil tüm banyo da temiz kalmış olur. Hijyene önem veren biriyseniz Vialli marka ürünlerin kalitelerinden yararlanabilirsiniz. Haznesiz modeller 1000 ml’lik kapasiteleri sayesinde uzun süre kullanılabilir. Yüksek kapasiteleri sıvı sabun ihtiyacından haftalarca yararlanabilmenize yardımcı olur. Özellikle kalabalık aileler için büyük bir avantajdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir