Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 500 ml Beyaz


193,34 TL
• Hammadde: ABS+SAN Plastik • Elektriksiz ve pilsiz çalışır. • Renk: Beyaz • Ölçüleri; En:10,5 cm Boy:17 cm Pompa Uzunluğu:12,5 cm

Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 500 ml Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vialli Hazneli Sıvı Sabunluk 500 ml Beyaz

Vialli hazneli sıvı sabunluk 500 ml beyaz renkli modeller maksimum hijyene ulaşmak için özel olarak tasarlanır. Ürünler ellerin yıkanması gerektiği her noktada, evlerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde, çeşitli iş yerlerinde ve kafelerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle son dönemde ofis ve alışveriş merkezi gibi alanlarda Vialli sıvı sabunluk çeşitleri daha yaygın olarak görülür. Bunun nedeni, kalabalık alanlarda daha kullanışlı ve hijyenik bir kullanım sergiliyor olmasıdır. Çalışan kişiler ya da ziyaretçiler ellerini bakterilerden kısa sürede arındırabilir. Oldukça pratik bir çalışmaya sahip olan plastik sabunluk yeterli dozajlı kullanıma da sahiptir. Bu özellikleri sıvı sabunun çok fazla alınmasını engeller, ürün kullanımından tasarruf edilmesini sağlar. Sıvı sabun aparatı sayesinde tasarruflu sabun kullanabilirsiniz.

 

Hem evde hem de ofis gibi kalabalık alanlarda, sıvı sabun dispanseri çeşitleri sayesinde temizlik ürünlerinin yeterli miktarda kullanılabilmesi sağlanabilir. Bilinçsiz yetişkinler ve çocuklar sabunları fazla miktarlarda sıkarak ellerini daha iyi temizlediklerini düşünebilir. Ancak fazla sabun kullanımı ellerin kurumasına ve çatlamasına neden olabilir. Yeterli dozajı ayarlayabilen özel tasarımlı Vialli ürünleri ellerinizin çatlamadan temizlenmesini sağlar. Maksimum hijyen sağlayan ürünler 500 ml kapasiteleriyle uzun süre sabun yenilemeden kullanılabilir. Basmalı sabunluk, özellikle kalabalık yerlerde sabun ihtiyacından herkesin faydalanabilmesini sağlar. Aynı zamanda temizlik personelleri açısından da büyük avantaj sağlar. Sıvı sabunluk modellerinin beyaz renkleri ise oldukça estetik bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olur. Beyaz renk banyonuzu güzelleştirir, daha ferah görünmesini sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir