Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 500 ml Beyaz


256,73 TL

• Hammadde: ABS Plastik • Elektriksiz ve pilsiz çalışır. • Renk: Beyaz • Ölçüleri; En: 10,5 cm Boy: 17 cm Pompa Uzunluğu: 13,5 cm


Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 500 ml Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 500 ml Beyaz

Vialli hazneli köpük dispenseri 500 ml beyaz çeşitleri evde, ofiste ve lavabonun olduğu diğer tüm yerlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Ürünler genellikle topluma açık alanlarda kullanılır. Bunun nedeni duvara monte edilebiliyor olmalarıdır. Lavabonun küçük ya da fonksiyonsuz olduğu yerlerde duvara asılabilen dispanserler kullanmak büyük bir avantaj sağlar. Hem yerden tasarruf edilir hem de temizlik personellerinin işlerini kolaylaşır. 500 ml kapasitede sıvı sabunun uzun süre kullanılabilmesine yardımcı olur. Hazneli ürünlerde sabun hazneye yerleştirilir ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Ardından sıvı sabun köpük formuna dönüşüp kullanılabilir. Hazneli köpük sabunluk modelleri evde şampuan ve duş jeli kullanırken de tercih edilebilir. Temizlik ve bakım ürünlerinizi köpük formunda kullanabilirsiniz. Beyaz sabun aparatı sayesinde sabunu kolayca köpürtmenize yardımcı olur.


Beyaz renkli plastik sabunluk farklı dekorasyonlara da uyum sağlayabilir. Ayrıca ürünlerin özel kaplamaları su ve parmak izi lekelerinin oluşmasının önüne geçer. Bu sayede temizlik kolaylaşır, ürünlerin kullanım süreleri de uzamış olur. Vialli markasının kalite standartları altında tasarlanan köpük dispenseri çeşitleri ABS plastik malzemeler kullanılarak üretilir. ABS plastik sert ama oldukça hafif olan dayanıklı bir malzemedir. Özellikle hafif olması ürünlerin kolay bir şekilde taşınmasını ve monte edilmesini sağlar. Ayrıca tüm duvar türlerine de uygundur, vidalarla duvara takıldığında düşme ihtimali yok denecek kadar azdır. Ürünlerde kullanılan hammaddelerin avantajlarından bir diğeri de darbelere karşı dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir