Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 1000 ml Beyaz


311,20 TL

• Hammadde: ABS Plastik • Elektriksiz ve pilsiz çalışır. • Renk: Beyaz • Ölçüleri; En:15,5 cm Boy:22 cm Pompa Uzunluğu:12,5 cm


Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 1000 ml Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Vialli Hazneli Köpük Dispenseri 1000 ml Beyaz

Vialli hazneli köpük dispenseri 1000 ml beyaz renkleriyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Beyaz temizliği temsil eden bir renk olduğundan ve tüm dekorasyon çeşitleriyle uyum sağlayabildiğinden sıklıkla kullanılır. Hem evde hem de ofiste kullanabileceğiniz köpük dispanser çeşitleriyle ellerinizdeki tüm bakterilerden kurtulabilirsiniz. Modellerde yer alan geniş hazneler sıvı sabunların bittikçe yeniden doldurulabilmesini sağlar. Özellikle 1000 ml gibi büyük bir kapasite sabunların uzun süre gitmesine yardımcı olur. Bu sayede halka açık alanlarda her zaman el yıkama ihtiyacı karşılanabilir. Dispanser içinde sabun olmaması ziyaretçiler için sıkıntı olabilir. Geniş hazneli köpük dispanseri çeşitlerinde böyle bir durumla karşılaşmak oldukça düşük ihtimaldir. Beyaz sabun aparatı özel olarak geliştirilmiştir ve sabunun köpürmesine yardımcı olur.


Plastik sabunluk
çeşitleri hijyenin her zaman maksimum seviyede olmasına yardımcı olur. Ürünlerin özel ağız kısımları sabunun kolayca akmasını sağlar. Köpük formu ise etrafa sabun damlamasını da engeller. Bir basımla bir köpük alabilir ve etrafın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle alışveriş merkezi gibi ziyaretçilerin çok olduğu yerlerde sabunun damlamaması temizlik personelleri açısından büyük avantaj sağlar. Benzer özellik ev için de geçerlidir. Evin içinde çocuklar varsa ellerini yıkadıkları yerin temiz ve kuru kalması için hazneli köpük sabunluk çeşitleri kullanılabilir. Duvara kolay bir şekilde monte edilebilen modeller etrafın her zaman hijyenik kalmasını sağlar. Ayrıca lavabo alanının da sabun kalıntılarından uzak kalmasına yardımcı olabilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir