Fiyat Aralığı
Kategori

Uni-Ball

Filtre 0
26,55 TL + KDV
31,86 TL (KDV Dahil)
40,82 TL + KDV
48,98 TL (KDV Dahil)
40,82 TL + KDV
48,98 TL (KDV Dahil)
40,82 TL + KDV
48,98 TL (KDV Dahil)
26,55 TL + KDV
31,86 TL (KDV Dahil)

Uni-Ball - Eşsiz Yazı Deneyimi

Uni-Ball, Mitsubishi Pencil'ın dünya markası olarak bilinen bir Japon markasıdır. 1887 yılında Japonya'da kurulan Uni-Ball, yazı gereçleri konusunda uzmanlaşmış, öncü ve lider bir markadır. Özellikle roller kalemler kategorisindeki teknolojik gelişmeleriyle tanınmaktadır.

Uni-Ball, üç asırlık bir geçmişe sahip olan Mitsubishi Pencil'ın bir parçası olarak yazma ihtiyacına çözümler sunmaktadır. Yıllar içinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçları göz önünde bulundurarak düşünce yapısını ve teknolojisini değiştiren Uni-Ball, yoğun AR-GE çalışmalarıyla birçok icadın mucidi olmuştur.

Teknoloji ve ürün geliştirme prensibiyle hareket eden Uni-Ball, tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaştığı alanda sürekli ve kesintisiz AR-GE faaliyetleri yürütmektedir. Estetik, işlevsellik ve teknolojik açıdan üstün yazı gereçleri sunmayı hedefleyen Uni-Ball, en üstün yazım deneyimini tüketicilere yaşatmayı amaçlamaktadır.

Uni-Ball, "Eşsiz" anlamına gelen "Uni" kelimesinden gelmektedir. Bu isim, markanın tüketicilerin eşsiz ihtiyaçlarına çözüm üretme isteğini yansıtmaktadır. Uni-Ball, teknoloji lideri olarak ürün yelpazesinde çeşitlilik sunmaktadır, böylece her tüketiciye özel bir yazı gereci bulma imkanı sağlamaktadır.

Türkiye'de Uni-Ball markası, Uni Yazı Gereçleri Kırtasiye San. ve Tic. A.Ş. tarafından temsil edilmektedir. Uni-Ball, tüketicilerin beğenisini kazanmış bir marka olarak Türkiye'de de güvenilir ve kaliteli yazı gereçleri sunmaktadır. Uni-Ball, eşsiz yazı deneyimiyle tüketicilere her zaman en iyisini sunma vizyonuyla hareket etmektedir.