Tork Yağ Ve Kir Sökücü Sıvı Sabun Premıum 1 Litre


150,24 TL

• Ürün hacmi 1000 ml’dir. • Koli içi 6 adettir. • Parfüm içermez. • Rengi şeffaftır. • Basım sayısı 1000’dir. Adet fiyatıdır

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 6
Sepete Ekle Sepete Git

Tork Yağ Ve Kir Sökücü Sıvı Sabun Premıum 1 Litre Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Tork Yağ Ve Kir Sökücü Sıvı Sabun Premıum 1 Litre

Tork Yağ ve Kir Sökücü Sıvı Sabun Premium 1 Litre tork markasının kir, yağ ve gres konularında etkili temizlik sağlanması için ürettiği özel bir üründür. Bu yağ sökücü sabun, 1 litrelik ambalajı içerisinde sunulur. Ambalajı çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden üretilmiştir. Atık halinde doğaya zarar vermez. Bu sıvı sabun ürünü içeriğinde kuvvetli yağ sökücüler bulundurmasına ve çok etkili bir yağ çıkarıcı etkiye sahip olmasına rağmen cilt sağlığını koruyan bileşenlerle elde edilmiştir.


Parfüm ve renklendirici katkılar içermeyen doğal ve zararsız bileşenlere sahiptir. Bu sayede alerjik sorunu olan bireyler tarafından da rahatlıkla tercih edilerek kullanılmaktadır. Hassas ciltlerde dahi iyi hijyen seviyesini cilde zarar vermeden sağlayan el sabunu kullanımı ve durulanması gayet kolay olacak şekilde imal edilmiştir. Bu ağır yağ sökücü sabun, yağ ve gresi tamamen giderir.  Nemlendirici katkı ilaveleri sayesinde cildi kurutmadan temizler.


Tork markasının ürettiği dispenserler ile de uyumludur. Sıvı sabun dispenserinin içerisindeki hazneye doldurarak hijyenik ve kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün sıklıkla el temizliği ihtiyacının duyulduğu alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Bakım ve temizlik konusunda bütün ihtiyaçları karşılar. Sağlık açısından uygun olduğu sertifikaları ve kalite belgeleri ile kanıtlanmıştır. Suyla temas ettiğinde köpürerek elde bulunan gres yağı dahil her türlü kiri içine hapseder. Durulama aşamasında da kirlerle beraber ciltten uzaklaşır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir