Tork Xpressnap Fit Tezgahüstü Peçetelik


1.393,20 TL

• Siyah renklidir.  • Tüketiminizi %25 azaltır. • Signature Line Tasarım ailesindedir.


Tork Xpressnap Fit Tezgahüstü Peçetelik Bizsizeyeteriz.com'da

Tork expressnap snack masaüstü ahşap peçetelik, ahşap ve şık görüntüsü ile kendisini ön plana çıkartır ve kullanıcının dikkatini çeker. Dispenser peçetelik restoranlar için ideal bir çözümdür. Kullanıcı sağlığını öne planda tuttuğu için her seferinde tek bir yaprak peçete vererek gereksiz kullanımı önlemektedir. Ahşap yapısı sağlamlık yönünden oldukça tatmin edicidir. Uzun yıllar boyunca kullanımınıza uygundur.


Sağlığa uygunluğu test edilmiş ve onaylanmıştır. Ahşabın doğallığını evinize, ofisinize, iş yerlerinize, kafe ve restoranlarınıza estetik görünümü sayesinde oldukça şık bir biçimde katar. Masa üstü peçetelik olarak üretilen ve hem göz zevkinize hem de bütçenize hitap eden bir üründür.  Mendil ile dış ortamın etkileşimini büyük oranda azaltarak hijyen konusunda da sizi memnun eder. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Portatif ve kullanışlıdır. Her alanda rahatlıkla yer bulabilirsiniz. Oldukça küçük bir yer kaplar.


Ceviz ağacından yapılan bu peçetelik geleneksel olarak kullanılan diğer peçeteliklerden %25 oranında tüketimi azaltır. Kullanımı ve dolumu çok kolay olup boyutu sayesinde kullanım alanınızı da arttırır. Üstten doldurma özelliğine sahip bu ürün çalışanlarınız ve müşterileriniz için kolay doldurma özelliğiyle zamandan fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlar. Böylece müşteri memnuniyetinizi arttırır.


Tork markasının kaliteli ve oldukça farklı ürün çeşitliliğine sahip olan ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun peçete, peçetelik, dispenser ve dispenser peçete gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir