Tork Smartone Dispenseri Beyaz


1.043,27 TL

• Beyaz renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 26,9 cm x 26,9 cm x 15,6 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Smartone Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork smartone dispenseri beyaz, son dönemlerde kalabalık mekanların tuvaletlerinde sıklıklıkla kullanılmaktadır. Hem hijyeni hem de tasarrufu sağlayan tuvalet kâğıdı dispenseri oldukça da düşük fiyattadır. Kaliteli tasarımıyla ve dayanıklı yapısı Tork smartone dispenseri seçenekleri çok fazla tercih edilmektedir.


Beyaz smartone tuvalet kağıdı dispenseri,
tuvalet kâğıdının içerisine konulduğu aparattır. Tuvalet kâğıdı içerisine konulduktan sonra dış alandaki bakterilerden izole olmaktadır. Böylece kamuya açık alanlardaki tuvaletlerde hijyen sağlanmaktadır. Kafe, restoran, hastane, hotel gibi mekanlarda tercih edilen dispenserler evde de kullanılabilmektedir. Rulo tuvalet kâğıdı, katlamalı tuvalet kâğıdı veya jumbo tuvalet kâğıdı gibi farklı seçeneklere uygun tuvalet kâğıdı dispenserler bulunmaktadır. Renk, özellik ve boyut gibi unsurların farklılığına göre fiyatlarda farklılık görmek mümkündür.


Tuvalet kağıdı aparatı
, metal veya plastik olarak üretilmektedir. Ev tuvaletlerinde genellikle plastik dispenserler tercih edilirken, hotel gibi mekanların tuvaletinde metal dispenserler tercih edilmektedir. Kapalı kutu gibi tasarlanmıştır. Tuvalet kâğıdı dispenserinin uç kısmından sarkmaktadır. Uç kısmından sarkan tuvalet kâğıdı yaprağı çekilerek kullanılmaktadır. Böylece çok fazla tuvalet kâğıdı kullanımı azalırken, farklı kişilerin diğer tuvalet kâğıdı yapraklarına dokunması da engellenmektedir.


Tork smartone dispenserleri elevation tasarımlıdır. Kilit sistemi ile rulo korunmaktadır. Dayanıklı tasarımı sayesinde tuvalet kâğıdı yere düşmez ve iyi korunur. Dispenserler kare, daire veya dikdörtgen biçiminde üretilmektedir. Kullanımı basittir. Sadece tuvaletlerde değil el yıkama alanlarının yanında da kâğıt havlu korumak için de kullanılabilmektedir. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir