Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Siyah


578,46 TL

• Siyah renklidir. • Ürün ölçüleri (Y x E x D): 206 x 112 x 114 mm’dir. • 420602 kodlu Tork mini sıvı sabun kartuşu ile uyumludur.


Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Siyah Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Tork Sıvı Sabun Dispenseri Küçük Siyah

Tork sıvı sabun dispenseri küçük siyah modelleri hem topluma açık alanlarda hem de evlerde kullanılabilir. Özellikle boyutlarının ufak olması kullanım kolaylığı sağlar. Minik ebatları dar alanlarda da kullanılabilir. Banyolarda lavabo alanınız darsa ve sıvı sabunluğunuzun lavabo üstünde olmasını istemiyorsanız minik boyutlu sıvı sabun dispanserlerini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam malzemeler kullanılarak üretilen modeller hem yerden tasarruf etmenizi hem de dekorasyonun modern görünmesini sağlar. Siyah rengi her dekorasyona uyabilir ve ortamın havasını bir anda değiştirir. Küçük siyah sıvı sabunluk çeşitleri duvara kolayca monte edilir ve kaba bir görünüme neden olmaz. Ayrıca bu sabun dispenseri küçük olduğu için banyo alanının daralmadan hijyenik kalmasına yardımcı olur. Sabun aparatı sayesinde sabunun hemen köpürmesini sağlar.


Modern ve şık tasarımlı dispanser çeşitleri hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda daha hijyenik koşullarda yaşamanıza yardımcı olur. Ürünlerin içine duş jeli ve şampuan da koyabilir, tüm kişisel temizlik ürünlerinizin kolay bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ufak bir dokunuşla sabundan, şampuandan ya da duş jelinden yararlanabilirsiniz. Üstelik siyah sabun dispanseri çeşitlerinde bulunan özel çökmeli kartuşlar tüm ürünlerin %100’ünden yararlanmanıza yardımcı olur. Bu sayede satın aldığınız temizlik ürünlerinden tasarruf edebilir, daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Üstelik dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Şık dizayna sahip olan sabunlukları ev dışında otel, kafe, ofis gibi topluma açık alanlarda da rahatlıkla kullanmak mümkündür.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir