Tork Reflex İçten Çekmeli Havlu Universal 300 m 6'lı Rulo


1.694,16 TL

• Tek katlıdır. • Rulo genişliği 19,8 cm, rulo uzunluğu 300 m’dir. • Kolide 6 rulo, toplamda 1800 m kağıt içerir. • Yaprak sayısı 857 adettir. 


Tork Reflex İçten Çekmeli Havlu Universal 300 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork reflex içten çekmeli havlu universal 300 m 6’lı rulo, kâğıt havlu konusunda bütün isteklerinize cevap verecek olan modeldir. Tork markasının her zaman ön planda tutmuş olduğu kalite standartlarından şaşmadan üretilmiştir. Gerekli kalite testlerinden geçmiş, sağlığa zararlı bileşen içermediği kanıtlanmıştır. Bütün bunların yanı sıra kullanıcı deneyimlerinin sonucunu en yüksek memnuniyet seviyesine çıkartmak amacıyla süregelen kalitesini sunmuştur.


Ellerinizi kurulamakla hayatlarınıza dahil olan rulo kâğıt havlu artık pek çok alanda pratik bir yardımcı görevi görmektedir. Sıvı toplama özelliği gibi gelişen özellikleri bu yüzden önem kazanmıştır. Tork reflex, aniden dökülen bir kahveyi silmekten masaya damlayan istenmeyen her şeyi almaya kadar her konuda işinize yarayacak hızlı ve pratik bir yardımcı olma görevini üstlenmiştir.


İçten çekmeli havlu
kâğıt denilince evinizde ofisinizde hatta insanların bulunduğu her yerde ihtiyaç duyulacak bir ürünü temsil etmektedir. Havlu dispenseri ile daha rahat ve hijyenik kullanım olanağı sağlamaya da uyumlu olan ürün, her zamanın ve her yerin vazgeçilmezidir.


Cildinizi gözeten tutumlarla üretimi gerçekleştirilmiştir. Kullanım sırasında ve sonrasında ellerinizde ya da cildinizde tahrişe neden olmaz. Yardımcı ve güçlendirici kimyasallar haricinde ek katkıları yoktur. Sensörlü havlu dispenseri için de uyumlu şekilde dizayn edilmiştir. Havlu kâğıt 300 metrelik boyu ile uzun süreli bir kullanım süresi vadeder. Bir paket içerisinde 6 adet rulo bulunmaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir