Tork Reflex İçten Çekmeli Havlu 150 m 6'lı Rulo


1.080,34 TL

• Çift katlıdır.  • Rulo genişliği 19,4 cm, rulo uzunluğu 151 m’dir.  • Kolide 6 rulo, toplamda 906 m kağıt içerir.  • Yaprak sayısı 450 adettir.  • 


Tork Reflex İçten Çekmeli Havlu 150 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork reflex içten çekmeli havlu Universal 150 m 6’lı Rulo her çeşit sıvıyı istenmeyen yerden alır. Mesela masa üzerinden ya da yemek hazırlığı sırasında tezgâh üzerinden almak için kullanışlı olan havlu kağıt sektöründe kalitesiyle öne çıkan ürünler arasında yerini almıştır. Tork reflex ürünü üretim özellikleri ve dizayn seçimleri sayesinde el kurulama dahil her türlü sıvı silme işleminde ideal olarak kullanılan bir ürün olmuştur.


Çalışma temposuna ayak uydurma amacıyla tasarlanan ürün, tüketimin az olmasını sağlayan yapıda kullanım olanağı vermektedir. Bunu yanı sıra karışmayı ve çapraz bulaşma durumunu engelleyecek şekilde kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Tek yapraklı ve içten çekmeli şeklinde dizayn edilmiştir.


Markanın ürününde göz önünde bulundurduğu en önemli kıstas kullanıcıların konforu ve rahatlığı olmuştur. Ayrıca ispatlanmış kalitesi sayesinde kolay kolay paramparça olarak çoğu rakibi gibi ellerinizde dağılmaz. Üstün performans gösterir. Sensörlü havlu dispanseri gibi havlu dispenseri ürünlerine uyum sağlaması için, içten çekmeli havlu kağıt kullanımı tercih edebilirsiniz. 


Saf kâğıt hamuru ve geri dönüşümü sağlanmış lifler kullanılarak üretilmiştir. Ambalajı sağlığa zararsız kâğıt ve plastik malzemeler ham madde olarak kullanılarak üretilmiştir. Saf selüloz kullanılmış ve bu sayede olası gıda temasında zarar görmenizi engelleyen bir formülasyon tercih edilmiştir.


Kâğıt hamuru seçimi esnasında kâğıt hamuru uygunluk durumları göz önünde bulundurulmuştur. Bir ambalaj içerisinde 6 adet rulo yer almaktadır. Rulo kağıt havlu tam olarak 150 metre boyutunda tasarlanmıştır. Alışılmışın üzerinde olan bir uzun süreli kullanım imkânı vermektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir