Tork Peakserve Mini Havlu Dispenseri Beyaz


3.005,07 TL

• Beyaz renklidir.  • Malzemesi ABS plastiktir.  • Kullanıcı sadece kendi kullanacağı kağıda temas eder.  • Elevation Tasarım ailesindedir. • 1300 yaprak kapasitelidir.


Tork Peakserve Mini Havlu Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork peakserve mini havlu dispenseri beyaz, kendi türündeki diğer havlu dispenserleri ile karşılaştığında kullanıcıların memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır. Mini beyaz havlu dispenseri yüksek kaliteyi ve uzun süre dayanıklılığı ön planda tutarak markanın en şık ürünlerinden birisi olma özelliğini taşır.


Müşterilerinizin ya da çalışanların beklemesine gerek kalmadan hızlı ve akıcı kullanım olanağı sağlar. Z havlu aparatı için akışı çok hızlı verir ve kesintisiz hizmet sunar. Dolum konusunda ihtiyaç duyduğu zaman çok azdır. Yüksek kapasitede tasarlandığı için içerdiği ürün miktarı hızla tükenmez. Ayrıca dolum kolaylığı sayesinde vakit almadan dolumu gerçekleştirilebilir. Temizlik konusunda da zaman almaz ve bakım gibi zaman kaybettiren uğraşlara ihtiyaç duymaz.


Ürünün 1300 kâğıt havlu kapasitesi vardır. Z havlu dispenseri, yedekleme, içinde bulunan kâğıt havlu miktarının azalmasına ya da bitmesine kadar beklenmeden ürünün üst haznesinden yapılabilir. Her 3 saniyede hizmet sunarak hız konusunda liderlerden olmasını garantilemiştir. Son teknoloji özellikleriyle bu ürün kalabalık ortamlarda kullanım için en iyi seçeneklerden birisidir.


Depo ve nakliye konusunda sorun yaşamanıza gerek kalmaz. Portatif ve hafif yapısı ile istediğiniz yere yer kaplamadan ve ona yer açmak zorunda kalmadan taşıyabilirsiniz. Hafifliği sayesinde yük olmaz. Sensörlü kâğıt havlu çeşitleri arasından sıyrılan şık görünümü sayesinde bulunduğu ortama yakışır. Dekoratif özelliği ile her yönden kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.  Markaya ait kâğıt havlu, hareketli havlu makinesi, masaüstü dispenserler gibi pek çok farklı ürün bulunmaktadır.  

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir