Tork Peakserve Havlu Dispenseri Siyah


4.433,90 TL

• Siyah renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 73 cm x 37 cm x 10,1 cm ‘dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Peakserve Havlu Dispenseri Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork peakserve havlu dispenseri siyah rengi ve görünüşü itibariyle ön plana çıkan, kalitesiyle kendisini kanıtlamıştır. Markanın kullanışlı sensörlü havlu dispanseri tasarımlarından biridir. Kuşkusuz z havlu dispenseri hemen hemen her alanda işinize yarayan ve artık elimiz ayağımız haline gelmiştir. Temizlik ve el kurulama için kullanımı artık şarttır.


Hal böyle olunca kağıt havluların stok ve kullanım esnasında hijyenikliğin devam ettirilmesi için muhafaza edildiği bölge de önem kazanmıştır. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren Z havlu aparatı yer kaplamaz ve kullanıcı dostudur.


Her zaman insan kalabalığının fazla olduğu mekanlar için oldukça ideal olan ürün yüksek kapasite ile tasarlanmıştır. Depo ve nakliye konusunda baş ağrıtmayacak şekilde üretimi yapılmıştır.


Büyük küçük demeden herkesin konforunu düşünen marka, daima kullanıcıları düşünmektedir. Siyah havlu dispanseri dolum kolaylığı ile de kullanıcıları memnun eder. Siyah rengi ile ortamınıza uyum sağlar ve oldukça şık görünürken ihtiyacınızı karşılar. Oldukça hızlı bir kullanıma sahiptir ve 3 saniye sonra tekrar kullanıma sunar. Bu özelliği sayesinde kalabalık ortamlarda da havlu kuyruğu oluşmasının önüne geçmiş olur.


Hareketli havlu makinesi
aşırı tüketimlerin önüne geçen bir özelliği barındırır ve  tek tek kağıt verme özelliğine sahiptir. Havlular sizin almanıza kadar  etraftaki kişilerin temas etmesine fırsat vermeden haznede bekler.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir