Tork Peakserve Havlu Dispenseri Beyaz


4.764,42 TL
• Beyaz renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 73 cm x 37 cm x 10,1 cm ‘dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.

Tork Peakserve Havlu Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork peakserve havlu dispenseri beyaz renkten vazgeçmeyenlerin beğenisi kazanan, beyaz havlu dispanseri seçenekleri arasında en çok tercih edilen ve memnuniyet duyulanlardandır. Kalitesiyle kendisini kanıtlamış markanın şık ürünlerinden biridir. Her yerde ihtiyaç duyduğumuz Z havlu dispenseri hem temizlik hem de el kurulama için kullanımı artık şart olan ve oldukça hijyenik olan bir üründür.


Hem şık görünen hem de sağlamlığı ile uzun yıllar kullanımınıza imkan veren bir hareketli havlu makinesi herkesin ihtiyacı olmaktadır. Gün içerisinde yoğunluğu hat safhada olan mekanlar için en doğru tercihlerden olması için yüksek kapasite ile tasarlanmış olan bu ürün sizlerin kullanımına sunulmuştur. Depo ve nakliye konusunda sorun oluşturmayacak şekilde dizayn edilmiştir.


Her açıdan rahatınızı düşünen marka, kesintisiz kullanım olanağının olmasını da sağlamıştır. Dolum kolaylığı ile de kullanıcıları memnun eden havlu dispanseri beyaz rengi ile kullanılacak alana oldukça uyum  sağlar ve ihtiyacınızı karşılar. 3 saniyede tekrar kullanım olanağı sağlayan bir hıza sahiptir. Bu yüksek hız sayesinde içerde havlu kuyruğu oluşmasının önüne geçer.


Z havlu aparatı
, istenilmeyen tüketimlerin önüne geçmek amacıyla tek tek kağıt havlu verme özelliğine sahiptir. Kolay, hafif, kullanışlı ve bütçe dostu ürün hijyeni ön planda tutan tasarımı ile de güvenli kullanım sağlamaktadır. Havlular siz alana dek etraftaki olumsuzluklara temas etmeden haznede bekler.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir