Tork Nonwoven Bez Ağır Kirler Rulo Beyaz 106 Metre


895,00 TL

• Beyaz renklidir. • Tek katlıdır. • Yaprak ebatları 25 cm x 32 cm ‘dir. • Rulo 106 m’dir. • Kolide 1 rulo ürün içerir. •100215 ve 100216 kodlu Tork havlu dispenserleri ile uyumludur.


Tork Nonwoven Bez Ağır Kirler Rulo Beyaz 106 Metre Bizsizeyeteriz.com'da

Tork nonwoven bez ağır kirler rulo beyaz 106 m temizliğe önem verenlerin takip ettiği ürünlerden olmuştur. Kalın ve emici olarak hazırlanan temizlik bezi ürünleri aynı zamanda dayanıklı bir üründür. Bu sayede herhangi bir durumda yırtılma yapmaz. Genelde çözelti durumunda kolaylıkla işe yaramakta olup aynı zamanda ellerin korunmasını sağlar. Aynı zamanda yağ başta olmak üzere inatçı lekelere karşı zahmetsiz bir şekilde temizleme sistemi olarak hazırlanmıştır.


Özel olarak hazırlanan nonwoven bez duvar standı olarak karşımıza çıkan dispenserler için uygun olarak tasarlanmıştır. Hızlı ve profesyonel sonuç almak isteyenler için özel teknoloji ile hazırlanan bu temizlik bezinin yağ ve su emiş gücü yüksektir. Genellikle ofis için kullanıma uygundur.


Ürün iddialı seçeneklerden birisi olurken pek çok kalabalık ortamda kullanım açısından da büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle içerisinde bulunduğumuz salgın döneminde vazgeçilmez ürünlerinden birisi olmuş ve kullanıcıların ihtiyacını karşılamıştır. Çevre dostu olarak tasarlanmış bir ürün olan Tork nonwoven selüloz ve sentetik liflerin birleşmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Tekrar tekrar yıkanabilecek bir ürün olarak uzun süre kullanım imkânı sağlamaktadır. Patentli bir teknoloji ile özel olarak üretilmiştir. Hijyenik ürün grubunda yer alarak uzun süre bakteri oluşumunu engellemede başarılıdır. Standart hijyen koşullarında üretimi gerçekleşmektedir. Kimyasal ile kullanıma uygundur.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir