Tork Mini Smartone Tuvalet Kağıdı 111 m 12'li Rulo


1.035,68 TL

• Çift katlıdır. • Rulo genişliği 13,4 cm, rulo uzunluğu 111 m’dir. • Yaprak sayısı 620 adettir. • 1 kolide 12 rulo, toplamda 1332 m kağıt içerir. • 100218, 100219, 100220, 100221 kodlu Tork Smartone dispenserleri ile uyumludur.


Tork Mini Smartone Tuvalet Kağıdı 111 m 12'li Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork mini smartone tuvalet kâğıdı 111 m 12’li rulo sistemi kağıtları tek tek vermekte ve hijyenik ortam oluşturmaktadır. Özellikle orta seviyede ya da az misafir sayısı olan işletmelerde, kamuya açık alanlarda kullanılmaktadır. İlk suya temasında dayanıklı tepkime gösteren Tork mini smartone tuvalet kâğıdı diğer tuvalet kağıtlarına oranla %45 oranla tüketimi azaltmakta ve tasarrufu sağlamaktadır.


%100 selülozdan oluşan tuvalet kâğıdı içeriğiyle cildinize zarar vermemektedir.Toplam yaprak sayısı ise 620’ dir. Rulo uzunluğu 111,6 m’dir. Koli içerisinde ise 12 adet rulo bulunmaktadır. Rulo tuvalet kâğıdı tasarımına ait olan bu ürün bütün dispenserlere uyum sağlayabilmektedir. Tuvalet kağıdının klozet içerisine atılması durumunda çözülme sağlayarak klozet içerisinde tıkanma oluşturmamaktadır. 


Wc dispenser ürününe uygun olarak tasarlanan Tork mini smartone tuvalet kağıdı dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Tuvalet kağıtları 3 yapraklı, 2 yapraklı ya da tek yapraklı olarak üretilmektedir. Ancak markaya göre bu yaprak sayılarında artma oluşabilmektedir. Çoğu çok katlı yaprak özelliği bulunan tuvalet kağıtları klozeti tıkayabilmektedir. Bu nedenle tuvalet kâğıdı alınırken selüloz içerip içermediğine bakabilirsiniz. Selüloz içeren tuvalet kağıtları ilk su darbesinde çözülmezse çok fazla suya maruz kalınca çözülmektedir. Ayrıca mini rulo tuvalet kâğıdı alırken yumuşaklığına ve dokusuna da bakmanız gerekmektedir. Çünkü sert dokuda olan tuvalet kâğıtları cildinizde yara, yanma hissi ya da cildinizi soyabilmektedir.  

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir