Tork Matic Sensörlü Havlu Dispenseri Siyah


5.765,99 TL
• Siyah renklidir. • Ürün ebatları 40 cm x 25 cm x 39 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.

Tork Matic Sensörlü Havlu Dispenseri Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork Matic sensörlü havlu dispenseri siyah renk severlerin gönlünü fetheden şıklığıyla karşınızda. Temizlikte vazgeçilmez olan siyah kâğıt havluluk sektöründe büyük kullanım kolaylığı sağlar. Ürün aynı zamanda hijyen ve pratiklik standartlarını da en üst düzeye çıkartmış bulunmaktadır.


Ürün sensörlü kullanımı sayesinde sıfır el temasına olanak sağlar. Siz ürünü kullanmadan  önce kullanacağınız havluya başkası temas etti mi etmedi mi düşünmek zorunda kalmazsınız. Kişisel hijyeni dikkate alarak üretilen bu ürün güçlü bir tasarıma sahiptir.


Hareketli havlu dispenseri
denilince akla gelen önemli markalardan biri Tork olmaktadır. Marka, kalitesini ortaya koyduğu bu ürün ile kullanıcılarına  maksimum pratiklik sunmaktadır. Kâğıt havlu dispenseri uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu özelliği sayesinde büyük küçük her yaştan kullanıcısını memnun eder.


Pek çok kalite belgelerine sahiptir. Bu da insan sağlığına verdiği önemin göstergelerinden  biridir.  Lüks ve kolay kullanıma uygun modeli sayesinde her türlü alanda tercih edebilirsiniz. Hareketli havlu makinesi sayesinde herkes ihtiyaç duyduğu kadarı ile ürünü kullanabilir ve bu sayede bütçe dostu bir ürün olarak kullanan herkesi hoşnut eder.


Tekrar dolumu kolay bir şekilde yapılır. Çalışma yaşamında temizlik personellerinin zamanını ve gücünü minimum düzeyde harcamaya özen gösterir. Sensörlü kağıt havluluk oldukça basit bir şekilde tekrar doldurulur ve kişilere hizmet vermeye devam eder. Oldukça alabalık mekanlar için ideal bir üründür.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir