Tork Matic Sensörlü Havlu Dispenseri Beyaz


5.554,40 TL

• Beyaz renklidir. • Ürün ebatları 40 cm x 25 cm x 39 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Matic Sensörlü Havlu Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork matic sensörlü havlu dispenseri beyaz, hayatımızın vazgeçilmezi olan beyaz kâğıt havluluk sektöründe büyük kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca hijyen ve pratiklik standartlarını en üst düzeye çıkartmış olan kaliteli bir üründür. Z katlı havlu tasarımı için özel üretilen hareketli havlu dispenseri beyaz rengi ile sağlığı ve temizliği simgeler.


Sensörlü kullanımı sayesinde sıfır el teması prensibiyle çalışmaktadır. İstenmeyen ellerin sizden önce kullanacağınız havluya temas edip etmediğini düşünmek zorunda kalmazsınız. Kişisel hijyeni ön planda tutan güçlü bir tasarıma sahiptir. Hem başka kişilerin temasından hem de çevresel zararlardan korunarak kullanılmak üzere kâğıt havlularınızı hazırda tutar.


Hareketli havlu makinesi
denilince akla ilk gelen markalardan olan Tork etkinliğini ve kalitesini sürdürmeye kararlı olduğunu ispatladığı bu ürünle maksimum pratiklik sunmaktadır. Uzun kullanım ömrü ile kullanıcısını memnun eder. Sertifika ve kalite belgeleriyle insan sağlığına verdiği önemi gösterir. Şık ve uyum sağlayan sensörlü kâğıt havluluk modeli sayesinde istediğiniz her türlü alanda tercih edebilirsiniz.


Tork matic tasarımı ile gereksiz havlu kullanımının önüne geçer. Herkes gerektiği kadar havlu kullanır ve bu sayede bütçe dostu bir ürün olarak sizleri memnun eder. Kolaylıkla tekrar dolumu yapılır. İş yerlerinde temizlik personellerinin zamanını ve gücünü yok yere harcamaz. Sürekli insan akışı olan kalabalık mekanlar için uygundur. Kağıt havlu dispenseri insan yoğunluğunu kaldırabilir ve önünde kuyruk oluşmasına gerek kalmadan hizmet eder.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir