Tork Masaüstü Z Katlı Havlu Dispenseri Metal


1.704,00 TL

• Metalik renklidir. • Malzemesi metal ve plastiktir. • Ürün ebatları 21,8 cm x 32,3 cm x 11,6 cm’dir.  • Image Line Tasarım ailesindedir.


Tork Masaüstü Z Katlı Havlu Dispenseri Metal Bizsizeyeteriz.com'da

 Tork masaüstü z katlı metal havlu dispenseri markanın geniş ürün yelpazesinde yer alan kaliteli ürünlerden birisi olarak karşınıza çıkıyor. Kağıt havlu tüketiminin önemi düşünüldüğünde bir o kadar önemli hale gelen kağıt havlu dispenseri ürünleri sağlığınız için hassas üretim mekanizmalarından geçmektedir. Bu genişleyen ürün yelpazesinde oldukça kullanışlı bir ürün olarak hizmete sunulan metal masaüstü dispenser, z havlu dispenseri ürünü gibi farklı amaçlara en uygun çözümü sağlamaktadır.


Z havlu aparatı
kullanımı için dizayn edilen ürün, masaüstü kullanıma da olanak sağlar. Pratik kolay kullanım ve yüksek hijyen sağlayan ürün özellikle okul ve ofis ortamları için çok uygundur.


Metal masa üstü havlu dispenseri,
tasarımıyla gereksiz havlu kullanımının önüne geçer. Herkes gerektiği kadar havlu kullanır ve bu sayede bütçe dostu bir ürün olarak sizleri memnun eder.


Kolaylıkla tekrar dolumu yapılır. İş yerlerinde temizlik personellerinin zamanını ve gücünü yok yere harcamaz. Doldurulduktan sonra da hizmete kaldığı yerden devam eder. Sürekli akış olan kalabalık mekanlar için uygundur. İnsan yoğunluğunu kaldırabilir ve önünde kuyruk oluşmasına gerek kalmadan hizmet eder.


Markanın hizmetinize sunduğu kullanışlı ürün olan Tork masaüstü z katlı metal havlu dispenseri, ihtiyaçlarınızı karşılamak konusunda iddialı görünüyor.  Kullanmak için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı modelleri Tork havluları arasından bulabilirsiniz. Web sitemizdeki ürünlerle ilgili her türlü destek taleplerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir