Tork Köpük Sabun Premium 1 Litre


259,97 TL

• Ürün hacmi 1000 ml’dir. • Koli içi 6 adettir. • Rengi açık sarıdır. • Basım sayısı 2500’dür. • 100873 ve 100874 kodlu Tork köpük sabun dispenserleri ile uyumludur. Adet fiyatıdır

Tork Hafif Kokulu Köpük Sabun, taze bir kokuya, nemlendirici ve yenileyici bileşenlere ve nazik el yıkama için yumuşak ve kremsi bir köpüğe sahiptir. 10 saniyeden kısa sürede zahmetsiz yeniden doldurmayla temizlik personelinin zamanından tasarruf edin.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 6
Sepete Ekle Sepete Git

Tork Köpük Sabun Premium 1 Litre Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Tork Köpük Sabun Premium 1 Litre

Tork Köpük Sabun Premium 1 Litre içerdiği yenileyici ve nemlendirici maddelerle cildin doğal yapı ve dengesini korurken, hassas bir hijyen etkinliği sağlar. Ferah kokusu sayesinde ellerde uzun süre hoş bir etki bırakır. Ofis, hastane, okul, spor salonu, laboratuvar, fabrika gibi toplu alanlarda kullanılabileceği gibi ev tipi kullanım için de idealdir. Yüksek çevre dostu performans gösterdiğine dair sertifikalıdır. Köpük sabun ekstra ovalama ve köpürtme işlemi gerektirmez; durulanması kolaydır ve kalıntı bırakmaz. Bu sayede hem zamandan hem de sudan tasarruf etmeyi sağlar. Cildin doğal florasını bozmadığı gibi her cilt tipi için uygun bakım ve nemlendirmeyi de sağlar. Oldukça yumuşak ve kremsi köpüğüyle sık kullanım durumlarında bile cildi tahriş etmez, kurumaya neden olmaz.  Köpük kartuş sürekli olarak köpük çıkmasını sağlar.


Ellerin en az otuz saniye süren; tırnak dipleri, parmak araları, el ayası ve sırtını ovalamayı içeren etkin yıkanmasından sonra maksimum hijyen verimliliğine ulaşır. Sabun, 1 litre şeklinde kullanıma sunulmuş olup, şişeler kullanıldıkça büzüşerek atık miktarının azaltılmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Tek kullanımlık pompaya sahip olduğundan kullanım esnasında çapraz bulaş riskini en aza indirir. Tork sabun; içerdiği nemlendirici ve yenileyici maddelerle, ferah kokusuyla, üstün hijyen etkinliğiyle birinci kalitedir. Uygulama esnasında elde rahatsız edici bir kayganlık oluşturmayan ve suyla kolayca arındırılabilen el yıkama köpüğü; kullanımı oldukça kolay, aynı zamanda da ekonomik bir alternatiftir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir