Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Dispenseri Siyah


689,36 TL

• Siyah renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 27,1 cm x 15,9 cm x 12,8 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Katlamalı Tuvalet Kağıdı Dispenseri Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork katlamalı tuvalet kâğıdı dispenseri siyah plastik yapıdadır. Genel özellikleri ise; Ürün ebatları 27,1 cm x 15,9 cm x 12,8 cm’dir. Dayanıklı dış mekanizmaya sahiptir. Günlük hayatta orta seviyede ya da daha az misafir sayısı olan mekanlarda Tork katlamalı tuvalet kâğıdı aparatı kullanılmaktadır.


Uç kısmı hariç her yanı kapalı olan dispenser oldukça hijyeniktir. Akılda kalıcı tasarımıyla şık ve modern tasarıma sahiptir. Küçük lavabolarda alan yaratmak amacıyla da kullanılabilmektedir. Tuvalet kâğıdını tek yaprak halinde verdiğinden tasarrufu da sağlamaktadır. Şeffaf kısmı sayesinde ise içerisinde bitmiş olan ruloyu görmek mümkündür. Böylece biten rulo tuvalet kâğıdı ürününü yeniden yerleştirebilirsiniz.


Siyah tuvalet kağıdı dispenseri
içine yeniden ürün koymak ise oldukça basittir. Kilit sistemi sayesinde rahatlıkla tuvalet kâğıdınızı yeniden yerleştirebilirsiniz. Parmak izini üzerinde kaplamadığından temizlemesi de oldukça kolaydır. Ancak tuvalet kağıdı aparatı alırken ürünü nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurun. Eğer eviniz ya da küçük işletmeniz için alacaksanız lavabonuzla uyumlu olan kompakt tasarıma sahip Tork katlamalı tuvalet kâğıdı dispenseri alabilirsiniz.


Dispenserler genel olarak tuvalet kâğıdını bakterilerden korumayı sağlayan aparatlardır. Ayrıca dispenserler için jumbo tuvalet kâğıdı ya da rulo tuvalet kâğıdı gibi tuvalet kağıtları üretilmiştir. Bunlara genel olarak dispenser tuvalet kâğıdı denir. Rulonun yanı sıra katlanmış biçimde olan tuvalet kağıtları da bu ürüne uygun olarak üretilmiştir. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir