Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Siyah


1.082,72 TL

• Siyah renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 27,5 cm x 34,5 cm x 13,2 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

 Tork jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri siyah günlük olarak ziyaretçi sayısı fazla olan mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Şık tasarımlarıyla lavabo ortamına modern bir hava kazandırmaktadır. Siyah ağırlıklı tuvaletlerde rahatlıkla Tork jumbo tuvalet kâğıdı aparatı siyah renk seçeneği kullanılabilmektedir. Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla hem kullanışlı hem de dekoratif açısından hoş bir görünüm sağlayan bu ürünün maliyeti ise oldukça düşüktür.


Kullanım sırasında tek kâğıt veren bu ürünün sistemi tuvalet kâğıtlarının kullanımını %40 oranında azaltmaktadır. Bu sayede ise rulo tuvalet kâğıdı ürününü daha uzun kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip olan dispenserler modern tasarımlara sahiplerdir. Ayrıca yoğun ortamlarda dispenserinin çalınmasını önlemek amacıyla dayanıklı ve sağlam tasarımlarda üretilmektedir. 


Yüksek kapasite sistemi sayesinde ise çok fazla bakım istememektedir. Kutu halinde görünümü bulunan tuvalet kağıdı aparatı sayesinde kullanan kişi sadece tuvalet kâğıdının yaprağına dokunabilmektedir. Bu sayede ise ortak alanlarda hijyen sağlanmaktadır. Dispenser olmayan ortamlarda ise tuvalet kâğıtlarını çoğu kişi bütün yapraklarına dokunabilmekte ve yere düşme ihtimali artmaktadır. Bu durumda ise hijyen kuralları çiğnenmektedir. Ayrıca yere düşen ve ıslanan tuvalet kâğıdını kullanmak oldukça sağlıksızdır.

 

Siyah tuvalet kağıdı dispenseri kalabalık ziyaretçisi olan mekanların yanı sıra ev tipine de uygun olarak tasarlanmıştır. Kişi isterse bu ürünü evinin tuvaletinde de rahatlıkla kullanabilmektedir. Ürünün birçok boy, renk ve yapı alternatifi bulunmaktadır. Bütün marka tuvalet kâğıdı ürününe uygun olarak tasarlanmıştır. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir