Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Beyaz


958,40 TL
• Beyaz renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 27,5 cm x 34,5 cm x 13,2 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.

Tork Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri beyaz elevation tasarımlıdır. Evlerde ya da iş yerlerinde sıklıkla görülen dispenserler tuvalet kâğıdını koruyan aparatlardır. İçerisine her boyuttan ve her markadan tuvalet kâğıdı koyulabilen dispenserler oldukça dayanıklı yapılardadır. Genel olarak yuvarlak, dikdörtgen ya da kare şeklinde tasarlanan bu ürünler çelikten/metalden yahut plastikten yapılmaktadır.


Hem hijyeni sağlayan hem de tuvalet kâğıdını ezilme gibi durumlardan kurtaran Tork jumbo tuvalet kâğıdı aparatı, doldurma ihtiyacını bastırarak kâğıdı son yaprağına kadar kullanmamızı sağlamaktadır. Bu sayede ise kâğıtların çabucak tükenmesi önlenmektedir. Modern ve fonksiyonel tasarımı bulunmaktadır. Akıllı tuvalet kâğıdı tutucu sistemi ile rulo tuvalet kâğıdı tamamiyle tüketilmektedir. Şeffaf pencere özelliğiyle ise içerisinde biten kâğıdın doldurma zamanının geldiğini belirtmektedir. 


Beyaz tuvalet kağıdı dispenseri
kolay kullanım sağlayarak ucundan sarkan kâğıdı kavrayarak tek hamlede  istediğiniz miktarda alabilmektesiniz. Ayrıca bu gibi tuvalet kâğıtlı dispenserleri çoğu işletmeler lavabonun yanına koyarak el kurutmak amacıyla da kullanabilmektedir.


Renk seçenekleri bulunan dispenserleri banyonuza ya da tuvaletinize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Ancak kalitesiz metal dispenser paslanabilmektedir. Kalitesiz plastik dispenserlerde ise sarkma ya da güçsüzleşme gibi durumlar söz konusudur. Bu nedenle kaliteli yapıda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Tork jumbo tuvalet kağıdı aparatı oldukça kaliteli üretilmektedir. Beyaz rengiyle her alana uyum sağlayan dispenserleri çoğu işletme mekanlarının ve kamuya açık alanların tuvaletlerinde görmeniz mümkündür. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir