Tork Jumbo Metal Tuvalet Kağıdı Dispenseri


2.042,42 TL

• Metalik renklidir. • Malzemesi metal ve plastiktir. • Ürün ebatları 25,4 cm x 35,5 cm x 13,3 cm’dir. • Image Line Tasarım ailesindedir.

Tork Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenserimiz ile birinci sınıf bir tuvalet deneyimi yaratın.
Bu modern paslanmaz çelik ürün , temizlikte zamandan tasarruf sağlayan parmak izi önleyici kaplamayla şık bir görünüme sahiptir. Rulolar tam olarak kullanılmadığında gereksiz atık oluşur. Dispenserin yüksek kapasitesi ve koruyucu kapalı tasarımı sayesinde bakım süresi kısalır ve hijyen seviyesi artar.


Tork Jumbo Metal Tuvalet Kağıdı Dispenseri Bizsizeyeteriz.com'da

Tork jumbo metal tuvalet kâğıdı dispenseri modern tasarımıyla lavabolarınıza uyum sağlayacaktır. Hijyen açısından ve kullanım kolaylığından dolayı kamuya açık alanlarda, evde ya da iş yerlerinde tuvalet kâğıdı kullanılmaktadır. Tuvalet kağıtlarının ezilmemesi, yer sıkıntısı yaşatmaması ve kişilerin rahatça tuvalet kâğıdı kullanabilmesi için tuvalet kâğıdı aparatı kullanılmaktadır.


Dispenserler içerisine tuvalet kâğıdı konulmaktadır. Bu sayede ise kolaylıkla dispenserin içerisinden tuvalet kâğıdı çekilebilmektedir. Tuvalet kâğıdı her kullanımdan sonra otomatik şekilde dispenserinin ucuna gelerek tekrar kullanıma hazır olmaktadır. Jumbo tuvalet kâğıdı aparatı tuvalet kağıtlarına teğet ve bağlı bir şekilde çalışma sunmaktadırlar. Kolay kullanımı sayesinde kişiler koparmada zorlanmazlar. Bu ürünler metal yahut plastikten üretilmektedir. Ancak metal ürünler daha dayanıklı olmaktadır. Tork jumbo metal tuvalet kâğıdı dispenseri metal yapıya sahiptir. 


Parmak izi koruma özelliği bulunan bu metal dispenser işletmenizi daha da kaliteli hale getirecektir. İçerisine jumbo tuvalet kâğıdı ya da rulo tuvalet kâğıdı gibi birçok seçenekte tuvalet kâğıdı girebilmektedir. Parmak izi kaplama ve koruma özelliğiyle dış metal parmak izini barındırmamaktadır. Bu sayede ise dispenser kolayca temizlenebilmektedir. Şık görünüme sahiptir. Akıllı rulo tutuşu sistemi ile rulo sonuna kadar kullanılmaktadır. Rulo freni özelliği sayesinde ise kâğıt birikimi yapmaz ve kesintisiz şekilde kâğıt verebilmektedir. Kare, dikdörtgen ya da daire şekillerde tasarlanan bu dispenserler bütün banyolara ve lavabolara uyum sağlamaktadır. Boy ölçüsü ve renk seçenekleri de bulunmaktadır.  

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir