Tork İçten Çekmeli Havlu 300 m 6'lı Rulo


1.333,27 TL

• Tek katlıdır. • Rulo genişliği 20 cm, rulo uzunluğu 300 m’dir. • 1 kolide 6 rulo, toplamda 1800 m kağıt içerir. • 100214 kodlu Tork İçten Çekmeli Havlu Dispenseri ile uyumludur.


Tork İçten Çekmeli Havlu Universal 300 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork içten çekmeli havlu universal 300 m 6’lı rulo kalitesini her kullanımda yumuşak dokusu ve dayanıklılığı ile hissettiren ürünler arasında yer almaktadır. Ambalaj içerisinde 6 adet havlu kağıt, rulo şeklinde kullanıcılarına sunulmuştur. Her bir rulo tamı tamına 300 metre uzunluğundadır.


Tek yaprakla iş bitirici yapıda olan ürünün bu devasa sayılabilecek uzunluğu, maliyetine bakıldığında oldukça tasarruf yanlısı bir ürün olduğunu ispatlamaktadır. Bu ideal üretilmiş boyutlar sayesinde her türlü kurulama ve temizlik işlerinizde işinize yaramaktadır.


İçten çekmeli yapısı ile, rulo kâğıt havlu ürünlerinde olduğu gibi hijyenik ve ilk elden kullanım imkânı sunmaktadır. Havlu dispenseri ürününe uyacak şekilde tasarlanmadığını belirtmek gerekir. Rulo yapılı olan ürün, masa üzeri ya da duvara monte edilen aparatlara takılarak kullanılabilmektedir. Elinizin altında olacak şekilde yerini seçmek size kalır. İster lavabonun hemen yanına koyun, isterseniz çalışma masanızda yer açın.


Ürün, sıvıları olduğu gibi içine emecek şekilde tasarlanmıştır. Ellerinizi kurulamanın yanı sıra dökülen sıvıları hızlıca temizlemek için de birebirdir. İçten çekmeli havlu kağıt özelliği ile tek yaprak koparma imkânı ve yapraklarının ideal boyutu sayesinde tüketimi %37 oranlarına dek azalttığı bilinmektedir. Markanın sensörlü havlu dispenseri, kâğıt havlu aparatları gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun endüstriyel ya da kişisel kullanım ürünlerini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir