Tork İçten Çekmeli Havlu Dispenser Beyaz


1.355,70 TL
• Beyaz renklidir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Ürün ebatları 36 cm x 23,9 cm x 22,7 cm’dir. • Elevation Tasarım ailesindedir.

Tork İçten Çekmeli Havlu Dispenser Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork içten çekmeli havlu dispenser beyaz, plastiğin en sağlam hali şeklinde üretilerek sağlamlığı ve güvenilirliği konusunda kullanıcılarını memnun eden bir tasarımdır. Beyaz renkle kullanıma sunulan havlu dispenseri asla alan kaplamaz. Küçük alanlar için ideal kullanım sunar. Havlu kağıt dispenseri için kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.


Genel hijyen isteklerine cevap veren ürün, kolay temizlik imkânı da sunar. Tek el ile kullanıma olanak sağlar. İstenilmeyen kullanımların önüne geçmek ve uygunsuz havlu alınması durumlarının önüne geçilmesi için değişken kilit teknolojisinden faydalanılmıştır. Hem hijyenik açıdan hem de gereksiz tüketimin getireceği maddi gereksizlik açısından sizin dostunuz olacak bir üründür.


El silme, yüzey temizliği vb. bir sürü işlem için büyük bir yardımcımız olan kâğıt havlu ürünlerini güvenilir bir hijyen ortamında tutabilmek adına üretilen rulo kağıt havlu makinesi sınırsız akış özelliği de sunarak ihtiyaç duyulan ürün alımını kolaylaştırır. Yüksek bir kapasiteye sahip olduğu için kısa sürede tekrar dolum ihtiyacını ortadan kaldırır. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurken sizi gereksiz yere uğraştırmaz. Binlerce kişinin girip çıktığı lavabolar için de lüks çalışma ortamları için de uyumlu bir üründür.


Tüm ihtiyaçlarınızı karşılama kapasiteli olarak tasarlanan ürün hem fonksiyonel hem de modern görünümü ve tasarımı ile ihtiyaçlarınıza üst düzeyde cevap verecektir. Tork markası kağıt havlu, içten çekmeli havlu kağıt dispenseri, masaüstü dispenserler gibi pek çok farklı ürünü hizmetinize sunmaktadır. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir