Tork Hareketli Havlu Universal 280 m 6'lı Rulo


1.919,29 TL

• Tek katlıdır. • Rulo genişliği 21 cm, rulo uzunluğu 280 m’dir. • 1 kolide 6 rulo, toplamda 1680 m kağıt içerir. • 100196 ve 100197 kodlu Tork Matic Hareketli Havlu Dispenserleri ile uyumludur.


Tork Hareketli Havlu Universal 280 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork hareketli havlu universal 280 m 6’lı rulo oldukça dayanıklı ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Yumuşak dokusu ile kullanıcılarını memnun eden ürün, 280 metre boyutuna sahip olan 6 adet rulo şeklinde ambalajlanmıştır. Hareketli kâğıt havlu konusunda alışılmışın dışına çıkan yumuşak dokusu, ekonomik ve bütçe dostu bir hizmet sunuyor.


Sensörlü rulo havlu
istenilen hareketli havlu makinesi içerisinde kullanımı zor gibi görünse de rulo yapısı ile yine de dağılmadan ve çevresel etkilerden etkilenmeden kullanımınıza uygun şekilde bekliyor. Z katlı havlu ve çeşitlerinin yanı sıra bu tarz rulo yapıdan hoşlananlar için eşsiz bir yumuşak doku hissiyatı sunuyor.


280 metrelik uzunluğa sahip olan ürün, hayatınızın her alanında maliyet konusunda tasarruf etme ideolojisiyle imal edilmiştir. Ayrıca üstün emiş özellikleri bulunan bu ürün ile birkaç yaprağa birden ihtiyaç duyulmadan arzu edilen kuruluk sağlanmış oluyor. Bu sayede hem cildiniz hem de bütçeniz korunuyor.


Sağlık yönünden uyulması gereken standartlar göz önünde bulundurularak üretilen rulo havlu, cilt ve besin maddesi temasında kesinlikle zararlı etkilere neden olmuyor.


Hareketli havlu tasarımında yer alan havlular 21 cm boyutunda tasarlanmıştır. Tek katlı bir ürün olma özelliği taşır. Dayanıklı bir temizlik ürünü olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Tork ile aynı kalitede, farklı boyut ve özellikte olan ürünü bu markanın bünyesinde bulabilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir