Tork Hareketli Havlu Premıum 100 m 6'lı Rulo


1.454,28 TL

• Çift katlıdır. • Rulo genişliği 21 cm, rulo uzunluğu 100 m’dir. • 1 kolide 6 rulo, toplamda 600 m kağıt içerir. • 100196 ve 100197 kodlu Tork Matic Hareketli Havlu Dispenserleri ile uyumludur.


Tork Hareketli Havlu Premıum 100 m 6'lı Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork hareketli havlu premium 100 m 6’lı rulo yumuşak dokusu ile kullanıcılarını memnun eden ürün, 100 metre boyutunda 6 adet üstün özellikli ürün sunuyor. Sahip olduğu yumuşak dokusu ve özel işlenen yaprak dekorları premium özelliğini hem görsel hem de dokunsal olarak hizmetinize sunuyor.


Görsel ve tensel lüksü hissettirirken ekonomik oluşu ile bu ürün tercih edilme sebeplerine bir yenisini daha ekliyor. Hareketli kâğıt havlu konusunda alışılmışın dışına çıkan yumuşak dokusu, ekonomik ve bütçe dostu bir imalat tercihi ile harmanlanıyor.


Sensörlü rulo havlu
istenilen hareketli havlu makinesi içerisinde kullanımı zor olsa da rulo yapısı sayesinde kullanımı kolaylaştırıyor. Ürün, dağılmadan ve çevresel etkilerden etkilenmeden kullanımınıza uygun şekilde bekliyor.


Z katlı havlu çeşitleri olduğu gibi bu tarz rulo yapıdan hoşlananlar için eşsiz bir yumuşak doku hissiyatı sunuyor. Genişliği 21 cm olarak tasarlanan ürünün tam olarak 100 metre uzunluğu bulunuyor.


İşletmelerde, evlerde ve her türlü alanda tercih edilmesi halinde maliyet konusunda yüzde 25’lere varan bir tasarruf etme ideolojisiyle imal edilen ürün, üstün emiş özellikleri ile bu sözünü tutuyor. Birkaç yaprağa birden ihtiyaç duyulmadan istenilen kuruluk sağlanmış oluyor. Bu sayede hem cildiniz hem de bütçeniz memnun oluyor. Sağlık açısından kişinin sağlığını tehlikeye atmayacak şeyleri göz önünde bulundurularak üretilen rulo havlu, cilt ve besin maddesi temasında kesinlikle zararlı etkiler barındırmıyor.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir