Tork Hair&Body Sıvı Sabun Premium 1 Litre


179,46 TL

• Ürün hacmi 1000 ml’dir. • Koli içi 6 adettir. • Rengi açık mavidir. • Basım sayısı 1250’dir. • 100868 ve 100869 kodlu Tork sıvı sabun dispenserleri ile uyumludur. Adet fiyatıdır

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 6
Sepete Ekle Sepete Git

Tork Hair&Body Sıvı Sabun Premium 1 Litre Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Tork Hair&Body Sıvı Sabun Premium 1 Litre

TorkHair&Body Sıvı Sabun Premium 1 Litre sıvı sabun ürünleri le uyumlu dispenserlerin pek çoğuna uyum sağlayabilen, duş almayı oldukça pratik bir hale getiren kaliteli bir saç ve vücut sabunudur. Hafif kokusu sayesinde tüm gün temiz hissetmenizi sağlayacak şekilde üretilmiştir. Ürünün içeriğinde bulunan aktif maddeler, tamamen cilt sağlığına uyumludur. Bileşenleri sayesinde kremsi bir köpük oluşturarak gerekli hijyeni sağlarken cildinize ve saçlarınıza gerekli nemi verir. Bu nemlendirici etkisi sayesinde duş sonrasında kuru bir ciltle baş etmek zorunda kalmazsınız. Vücutta tazelik hissi uyandıran formülü, etkili bir temizlik de sunar.


Saç ve vücut için özel olarak üretilen sıvı sabun formatında sunulan ürün çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Okulların spor salonlarda bulunan duşlardan otellerin banyolarına kadar neredeyse her alanda pratik ve kullanışlı bir duş olanağı sağlar. Ayrı ayrı vücut ve saç için temizlik ürünü harcaması yapılmasına gerek kalmadığı için bütçe dostu ekonomik bir ürün olarak nitelendirilmektedir. Hem kullanım kolaylığı hem de uzun süreli kullanım olanağı veren 1 litrelik hacmi sayesinde ekonomik ve gerçek bir temizlik ürünü olarak görülmektedir.


Kalitesini yıllardır kullanıcılarına sunan Tork markasının geniş ürün ağı sayesinde saç ve vücut sabunu aramanıza artık gerek kalmayacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir