Tork Express Z Katlı Havlu Dispenseri Küçük Siyah


711,74 TL
• Siyah renklidir. • Ürün ebatları 29,5 cm x 30,2 cm x 10,1 cm’dir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Elevation Tasarım ailesindedir.

Tork Express Z Katlı Havlu Dispenseri Küçük Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork express z katlı havlu dispenseri küçük siyah şık görünümünün yanında geniş kullanım alanı ile dikkat çekmektedir. Geniş kullanım alanı olan siyah havlu dispenseri ürünü otellerden AVM’lere, okullardan sağlık kuruluşlarına dek uzanır.


Hijyen ve tasarruf yönünden verdiği önemi ispatlayan tasarımıyla gözleri üzerine çeken ve üstün kullanıcı memnuniyeti sağlayan ürün, hayatımızda oldukça büyük bir alan kaplamaktadır. Ancak kullanım ihtiyacının aksine bulunduğu ortamlarda geniş yer kaplamaz. Kalabalık alanlara özgü hızlı kullanım özellikleriyle donatılmıştır.


Siyah rengi sayesinde ortama oldukça temiz ve sağlıklı bir görünüm verir. Özellikle iş yerleri gibi alanlarda hijyenik koşulların sağlanması adına olmazsa olmazlardandır. Rahat kullanım özellikleri ile herkesi memnun eder. Markanın kalite standartları gereğince uzun yıllar kullanımı mümkündür.


Z havlu dispenseri
dolumu ve kullanımı açısından büyük kolaylık sağlar. Z havlu aparatı tüketiminin gereksiz seviyelerde olmasının önüne geçen dizaynı ile herkes ihtiyacı olan kadarını rahatlıkla kullanabilir. Tüketim ve maliyet konularında da sizi düşünen model ismi gibi ekspres kullanım şekli sağlayacak şekilde üretilmiştir.


Yüksek havlu kapasitesi ve yer kaplamayan dizaynı ile hemen hemen her alanda tercih edebileceğiniz bir ürün olma özelliği taşır. Hijyen ve tasarruf ikilisini üstün bir başarı ile tüketicilerine sunar. Kirliliği ve dağınıklığı önleyen ürünü monte etmek de zamanınızı almayacak şekilde tasarlanmıştır. Hareketli havlu makinesi ve benzeri ürünler arasında öne çıkmaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir