Tork Express Z Katlı Havlu Dispenseri Küçük Beyaz


768,95 TL

• Beyaz renklidir. • Ürün ebatları 29,5 cm x 30,2 cm x 10,1 cm’dir. • Malzemesi ABS plastiktir. • Elevation Tasarım ailesindedir.


Tork Express Z Katlı Havlu Dispenseri Küçük Beyaz Bizsizeyeteriz.com'da

Tork express z katlı havlu dispenseri küçük beyaz; otellerden AVM’lere, okullardan sağlık kuruluşlarına dek tercih edilen z havlu dispenseri modelleri içinde öne çıkmaktadır. Gerek hijyen, gerekse tasarruf kaygıları neticesinde öne çıkan ürün, hayatımızda geniş bir kullanım ihtiyacı alanı kaplamaktadır. Ancak bu tasarım asla geniş yer kaplamaz. Kalabalık alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün olarak üretilmiştir.


Beyaz rengi sayesinde kullanıcılar üzerinde kendisi kadar temiz ve sağlıklı bir izlenim bırakır. Özellikle iş yerleri gibi pek çok insanın bir arada bulunduğu kalabalık ortamlarda  hijyenik koşulların sağlanması için önayak olur.


Rahat kullanım sağlaması insanların yüzünü güldürür. Markanın kalite anlayışı, uzun yıllar kullanımına uygundur. Sağlam yapısı yıllarca bulunduğunuz alanda işinizi kolaylaştırmak adına sizinle olması için uygun şekilde bir hizmet sunmasını sağlamaktadır.


Z havlu aparatı
dolumu ve kullanımı açısından büyük kolaylık sağlar. Hareketli havlu makinesi tüketiminin gereksiz seviyelerde olmasının önüne geçer ve ihtiyaç kadar kullanıma olanak tanır. Tüketim ve maliyet konularında da kullanıcılarına kolaylık sağlar.


Kapasitesinin yüksek olması ve yer kaplamayacak şekilde dizayn edilmesi ile çok geniş alanda kullanıma imkan tanıyan bir özelliğe sahiptir. Ürünün iki tür anahtar özelliği vardır: Hijyen ve kalite. Kirlilik ve dağınıklık konusunda en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Marka, beyaz havlu dispenseri ürünü gibi farklı amaçlara uygun pek çok ürünle hizmetinizdedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir