Tork Düşük Hav Nonwoven Temizlik Bezi Turkuaz 180 Metre


2.879,23 TL

Rengi Turkuazdır. Yaprak ebatı 36 cm'dir. Tek katlıdır. Yaprak sayısı 500'dür. Rulo boyu 180 m'dir. Kolide 1 rulo ürün içerir.


Tork Düşük Hav Nonwoven Temizlik Bezi Turkuaz 180 Metre Bizsizeyeteriz.com'da

Tork düşük hav nonwoven temizlik bezi turkuaz 180 metre temizlik bezi kategorisinde ofislerde en çok tercih edilen ürünlerden birisi olmuştur. Genel olarak güçlü ve esnek bir ürün olarak hijyenik koruyucu özellik göstermektedir. Taşınabilir ürünler arasında yer alarak küçük bir plastik ambalajla sunulmaktadır. Kolay olarak doldurulur ve bu sayede kullanıcının çok vaktini almaz.


Aynı zamanda nonwoven rulo bez tek elle kolaylıkla kullanılabilir. Verimlilik ve güvenilirlik konusunda kullanıcıların güvenini kazanan bu temizlik bezi özel olarak tasarlanan dispenserler ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Kaliteli yapısı ile nonwoven bez oldukça kullanışlı olup beraberinde havlu özelliği ile hassas yüzeyler üzerinde kusursuz bir temizlik sağlar. Direndiği takdirde solvent ve deterjanla kolaylıkla kullanılabilir.


Bu temizlik bezi temizlik malzemeleri ile mükemmel performans sergiler. Patentli olarak sunulan özel teknoloji ile birlikte üretimi gerçekleşmektedir. Selüloz ve sentetik liflerden doğal olarak oluşturulan dayanıklı bez tekrar tekrar kullanılabilen bir özelliğe sahiptir. Kir ve yağ gibi inatçı kirler konusunda da başarılı olarak karşımıza çıkmaktadır.


Nonwoven temizlik bezleri kopmayan yapısı ile sağlam dokuya sahiptir. Yüksek emiş gücü ile mikroplara karşı çok etkilidir. Herhangi duruma karşı parça bırakma ve bulaşma riski bulunmayan hijyenik ürünlerdendir. Pek çok sektör içerisinde ihtiyaçlara uygun bir şekilde çok amaçlı ürünler olarak kullanılır. ISEGA tarafından onaylı olarak gıdaya temas onayı verilmektedir. Makine ile yıkamaya uygun değildir, elde yıkanmalıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir