Tork Dıştan Çekmeli Havlu 119m


923,07 TL

• Ürün 3 katlıdır.  • Eni 26,2 cm'dir. • Boyu 23,5 cm'dir. • 1 rulosu 119 m'dir. • Koli içerisinde 2 rulo bulunmaktadır. • Mavi renklidir.


Tork Dıştan Çekmeli Havlu Universal 3 Katlı 2'li Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Tork dıştan çekmeli havlu universal 3 katlı 2’li rulo, basit temizliğe dair tüm imkanları size sunmaktadır. Bu havlu modeli hem pratik hem de hesaplı bir ürün sunarken gün içerisinde her an büyük bir kurtarıcı gibi işinizi görür. Dıştan çekmeli havlu kâğıdı, yüksek verimlilik ve güvenilirlik prensipleri doğrultusunda üretilmiştir.


Havlu dispenseri ile uyum sağlayan yapısı sayesinde istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. 3 katlı rulo kağıt tasarımları arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Sensörlü havlu dispenseri ile kullanıma uygundur.


Ağaçlardan elde edilen lifler ve koruyucu kimyasallardan oluşan yapısı ile cildinize zarar vermez. Doğada kendiliğinden çözünebilir yapıdadır. Bu özellikleri sayesinde hijyeninizi sağlamak için en büyük yardımcınız olmaya adaydır.


Kullanılan kimyasallar sadece performansı arttırmak için tercih edilir. Bu sayede ürünü kullanırken elinizde parçalanmaz. Suya karşı dayanıklılığı arttırılmıştır. Kirlerden kurtulmanız için ıslattığınızda suya karşı dayanır.


Güvenli ve hijyenik bir üründür. Gıda ile teması durumunda gıda standartlarına uyan yapısı sayesinde hiçbir zarara yer vermez. Gıdayla teması tehlikeli değildir. Gerekli testlerden geçmiş ve zararsızlığı tasdiklenmiştir. Bu nedenlerle, dilediğiniz yüzeyde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


3 katlı kalın yapısı ile daha az yaprakla daha fazla temizlik yapabilir, ekonominize küçük katkılarda bulunarak bir çekmeli havludan maksimum verimi alabilirsiniz. Tork markasının güvenilirliği ile evlerinizde ve iş yerlerinizde güvenli basit silme işlemleriniz için havlu kağıt tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir