Tork Dıştan Çekmeli Havlu Dispsenseri Ayaklı Kırmızı-Siyah


6.165,65 TL

• Kırmızı ve Siyah renklidir. • Malzemesi metal ve plastiktir. • Ürün ebatları 100,6 cm x 64,6 cm x 53 cm’dir.


Tork Dıştan Çekmeli Havlu Dispsenseri Ayaklı Kırmızı-Siyah Bizsizeyeteriz.com'da

Tork dıştan çekmeli havlu dispenseri ayaklı monte kırmızı – siyah, hayat kurtarıcı pratikliğe sahip olan kâğıt havlu kullanımı için özel olarak tasarlanmış mükemmel bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Etrafa dağılan, bir kâğıt havlu almak için uğraşırken istenmediği kadar gelen, pek çok kişinin elinin değdiği kâğıt havlu kullanımını havlu kâğıt dispenseri tasarımı ile geride bıraktık. Tork markası ise, sizler için ürün geliştirmeyi bırakmadı.


Ayaklı monte imkânı sunan dispenser, portatif özellikleri ve estetik görünümü ile her alana uyum sağlarken etrafa dağılan kâğıt havlulardan kurtarmak, ortamı derleyip toparlamak için tasarlanmıştır. Ayaklı havlu dispenseri ürünlerinin hepsine uyumludur.


Dıştan çekmeli özelliğine sahip olan ürün, tek elle havlu ihtiyacınızı alabilmenizi sağlayacak kolaylığı size sunmaktadır. Bakım için ihtiyaç duyulan bir araç gereç yoktur. Oldukça kolay olan montajının ardından istediğiniz alanda kullanıma başlayabilir ve yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde üründen faydalanabilirsiniz.


Yeni nesil ürün, ihtiyaçlarınıza cevap verecek kaliteyi sizlere sunmaktadır. Doğru ürün ile kullanıldığı takdirde en yüksek verimi gösterecek ve görünüşüyle yanınızda olduğu kadar finansal olarak da tasarrufunuza destek sağlayacaktır. Ayrıca kolay dolum sağlamakta ve zaman kaybınızın önüne geçmektedir. Dıştan çekmeli havlu kâğıt dispenseri ne montajı için, ne kullanımı için ne de tekrar dolumu için zamanınızı çalmaz. Dar ofis ve wc alanları için oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış yapısı ile yerden tasarruf etmenize de olanak sağlar. Yer kaplamadan size yardımcı olur.


Marka, kâğıt havlu, rulo kağıt havlu makinesi, masaüstü dispenserler gibi pek çok farklı ürünü hizmetinize sunmaktadır. 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir